Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz, ha szeretném látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, ha szeretném látni meztelenül a barátnőm barátnőjét?

Figyelt kérdés
Itt tölti nálunk a hétvégét, és nem tudom, engem hajt a kíváncsiság, hogy mi lapul a ruha alatt. Nem megcsalásból, vagy szexuális vágyból, csak kíváncsi vagyok. Úgy tervezem, hogy míg fürdik, meglesem a kulcslyukon át. Rossz dolog ez?

2015. ápr. 2. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
jó dolog :D
2015. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na és ha rárak a kilincsre valamit,amitől nem látsz be,akkor mit csinálsz ?
2015. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem rossz dolog.

Tudod mi a rossz dolog?

Az, hogy ezt ide kiírtad, ahelyett, hogy megcsinálnád!

2015. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez rossz dolog, az olyanokat mint te úgy hívják, hogy voyeurok.
2015. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sem helyes dolog, de kit érdekel, mikor új élmények várhatnak rád?

Pár éve nekem is volt olyan szerencsém, h egy buli után hugom 2 bnője is nálunk aludt és sikerült mind2-t meglesnem zuhanyzás közben.

2015. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Igazabol ezzel csak az a gond, hogy van baratnod, kozben meg mas utan csorog a nyalad.
2015. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem csorog a nyálam, csupán kíváncsi vagyok. Én nem úgy fogom fel a meztelenséget, hogy az szégyellni kell, természetes velejárója az embernek, hogy nem testet 100% elfedő szőrzettel született. Számomra természetes, ha valaki meztelenül elém áll. Nem mondom, hogyha tetszik, amit látok, akkor nem áll fel, de nem leplezném azt, ami természetes.

A barátnőm is hasonló felfogású mint én.

2015. ápr. 2. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett kamerát javaslok.
2015. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs olyan anyagi hátterem, hogy kamerát vásároljak.
2015. ápr. 2. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már ingyen fürödjön...
2015. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!