Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakulóban van a dolog, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóban van a dolog, mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve. Önismereti gondok. Mindenki írjon, hátha kapok segítséget.

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, de csak msn-en, csomó kapcsolatot visszautasítottam azért, mert nem jövök ki önmagammal (külsőleg) és nem szeretném, ha csalódna, ha találkozunk vagy ott hagyna, meg félek, hogy nem fogadná el a hibáim. Rágódjak ezen vagy jogos az aggodalmam? Vagy mielőtt találkozunk beszéljem meg vele? Rettegek, hogy nem fogadna el senki és mindig csak másra vágyakozna rajtam kívül :( :(
2010. febr. 18. 16:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nektek mi lenne az a szépséghiba, amit nem tudnátok elfogadni a párotokon? Mindenre kíváncsi vagyok, nem feltétlenül szerelmes párra gondolok, szóval, ha van barátod/barátnőd mi az, amit nem bírnál rajta elviselni és nektek milyen problémáitok vannak, amitől féltek, hogy nem fogadna el a párotok?
2010. febr. 18. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Szeretnem ha lennenek labai,vagy elgalabb mu-labai.


Jotanacs:ha nem hiszed el magadrol hgoy szep vagy soha senki enm fog annak latni.Ha elhiszed akkor massal is elhitetheted,mert a zonbizalom es a boldogsag szep.(nem vagyok bu*i,arra celoztam hgoy a jo kisugarzas szebbe tesz)

2010. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy próbát mindig megér. Ha nem sikerül, legfeljebb ott vagy, ahonnan elindultál.
2010. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát az biztos,hogy önbizalom hiányban szenvedsz.

Tudod nem feltétlenül vagy csúnya csak annak gondolod magad.

Én évek óta küzdök súlyproblémákkal és a mai napig zavar,

Pedig a párom így fogadott el.

Ráadásul az arcom heges mert volt egy autóbalesetem régen és az arcom sérült és az egyik szemem.Tehát az sem egyforma.

De jókedvü vagyok,mosolygós,vidám viccelődős és szeretek bulizni,táncolni,azt mutatom meg magamból amire oda tudnak figyelni a férfiak.Elvonom a figyelmüket pl.egy mély kivágású polóval és mindjárt nem az arcomat meg a pocimat nézik,hanem a mély dekoltázst:)

Ja és szinte minden nap a sminkeléssel kezdek,elengedhetetlen az arcom és a szemem miatt,de ha ez megvan akkor nem olyan feltünő.

Meg kell tanulnod bánni a testeddel.

Egy jól megválasztott frizura egy klassz ruha,egy jó smink,elvonhatja a figyelmet arról ami nem tetszik neked.

Mi nem tetszik neked magadon?

2010. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Először is.. megértelek. Még most sem hiszem el maradéktalanul, hogy vannak akik szépnek látnak, még a barátomnak sem, pedig pár hét múlva 1 évesek leszünk.. Nagyon sok negatív véleményt hallottam és elhittem hogy csúnya vagyok.. Emiatt nem is nagyon mertem bármihez is kezdeni, mindig attól féltem, amitől pl most Te is. Hogy jogosan félsz-e, azt ennyiből nem tudtuk meg, ehhez egy fénykép kéne és egy hosszas beszélgetés. Másodszor pedig.. Ha ajánlottak már fel Neked kapcsolati lehetőséget, nem hiszem hogy annyira "csúnya" lennél. Ha pedig másoknak tetszel, valami van Benned. Nem mindig a külső a legfontosabb, a belső értékek számítanak igazán. Sablonszöveg ugyan, de így igaz.. Sok időbe telt mire elfogadtam magamat ahogy vagyok. A mostani párom mellett érzem azt hogy van önbizalmam és boldog vagyok. Ez nem azt jelenti hogy a föld felett lebegek és azt hiszem, hogy bárkit megkaphatok és olyan szép vagyok, hogy Aphrodité felmondhatna =) Csak tisztában vagyok a külső és belső értékeimmel és megtanultam "szeretni" magamat. Nem hiszem hogy csúnya lennél, hogy hibáid lennének.. Az msn-en kezdődő beszélgetések végkimenetele relatív.. attól függ, hogy az a fiú mennyire felszínes és hogy mennyit és miről beszélgettetek eddig. Ha nem látott még képet Rólad és az alapján kedvel, amikről msn-en beszélgettetek, akkor a belsődet szereti elsősorban. Ha pedig így van, nincs okod aggódni =) Vágj bele, legfeljebb kiderül, hogy a látszat néha csal és még a legtisztességesebb férfi is csak olyan mint az átlag.. =) A kivételeket pedig nem szabad elszalasztani, szóval fel a fejjel és nézz úgy a tükörbe, hogy igenis kellettem már ezelőtt is valakinek, francba az önbizalomhiánnyal! Próbálj egy napig magabiztosan viselkedni és gondolkodni, meglátod ezerszer jobb érzés mint amin most mész keresztül.. =)



~RB

2010. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és nyugodtan mond el a srácnak,hogy milyen aggodalmaid vannak,ha bejössz neki nem fogja zavarni ,hogy te hogyan nézel ki, egyenlőre csak barátkozzál, ahhoz nem feltétlenül kell tetszeni a másiknak..
2010. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%

Szerencsére mindenkinek más és más a szép, a kedves, a szexis.

A helyedben én nem beszélném meg vele a hibáimat. Egészen másmilyennek fog úgyis látni, mint amilyennek te látod magad. Koncentrálj inkább az előnyös tulajdonságaidra és hagyd magad szeretni! És persze a legfontosabb, hogy te szeresd és elfogadd magad.

Én nem vagyok címlaplány, a férjem sem egy fotómodell, mégis szeretem. És ha néha nem tetszik benne valami, az a viselkedése, és nem a külseje...

2010. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és hosszú válaszokat :) Látott rólam képet (közösségi portálok) nem szeretném kiírni, ide a hibáim tudom, hogy név nélkül vagyok de tényleg nagyon szégyenlős vagyok :(
2010. febr. 18. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod hogy a pasik megváltoznak majd? Attól hogy szebb valaki,úgyanugy otthagyják nyugi..
2010. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha az ember nincs elszállva a külsejétől, de azért ne vidd túlzásba. Gondolom nincs szőrös tevepúpod, patád, szarvad vagy ilyesmi. Ha nem próbálkozol akkor nem fog összejönni. Az életnek része a szerelem és a fájdalom. Lehet, hogy nem fogsz rögtön sikerrel járni, sőt, ha kifogsz egy bunkót meg is bánthat, de ha emiatt nem teszel semmit az még rosszabb. Mindenkiben van valami szeretnivaló, ha pedig megszeretnek a hibáid is tökéletessé változnak. Ne félj, vágj bele nyugodtan! Egyedül lenni sokkal rosszabb.
2010. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!