Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány azt mondja, ideges, mikor meglát, vagy olvas valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Nem úgy ideges, hogy felmegy benne a pumpa, hanem ideges lesz, kicsit szorongó, megváltozik a tekintete, azt mondja, hogy felszökik a pulzusa, és igazából ha tehetné "menekülne". Megkérdeztem, hogy annyira zavarom, vagy annyira taszítom, azt mondja, hogy nem, egyszerűen nem érti ő sem. Szerintetek ez miért lehet?
2015. ápr. 3. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexuális vónzalom tuti
2015. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudni kell, hogy régebben nem volt ilyen, nagyon kereste a társaságom.
2015. ápr. 3. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ,csak fázott
2015. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is reszkedtem az órán,de azért mert fáztam
2015. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reszketni nem reszket. Én ilyet nem írtam. :) Csak a tekintete fura, a viselkedése.
2015. ápr. 3. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
miért mit is csínál?
2015. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beindult rád,nem tud koncentrálni,vigyázz vele,mert rád mászik!!!
2015. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!