Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha először nem figyeltem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először nem figyeltem fel egy lányra, csak később, akkor még lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk párszor, akkor is kedves voltam vele szerintem, csak nem nagyon lehetett rajtam különösebb érdeklődést látni. De közben rájöttem, mennyire jó fej, kedves, és most már nagyon érdekel. Ilyenkor már ne is próbálkozzak? Nem tudom érthető-e, amit leírtam... furcsa egy kicsit, mert a filmekben általában azonnal egy szemvillanás alatt izzani kezd a levegő, de ez meg itt a való élet.
2015. ápr. 3. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem fiúval kapcsolatban is volt ilyen. Próbáld meg :))
2015. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp megér egy próbát és abszolút lehet esélyed így is. :)
2015. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!