Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom arra hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom arra hogy egy nő pimasz módon kihasználjon?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő vágyam, ami nem hagy nyugodni. Mikor látok kimondottan vonzó, csinos nőket, arra gondolok, milyen izgalmas lenne ha kénye-kedve szerint kihasználna. Pl belegondolok, milyen lenne ha kapcsolatban lennénk és elvárná hogy mindent lenyeljek neki. Mindent viseljek el, akármit megtehetne, nekem meg tűrnöm kellene. Miért vágyok arra hogy szívjak?

2015. ápr. 5. 11:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán anyakomplexus miatt. Szerintem viszont ez csak átmeneti. Ha adott lenne a dolog nem hiszem, hogy képes lennél magad mellett hosszú távon eltűrni egy dominát.
2015. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Anyakomplexus? Hmm, érdekes feltevés. Kifejtenéd bővebben mit értesz ez alatt? Valahogy azt érzem ezzel kapcsolatban, hogy élvezném ha egy nő tesztelgetné a határaimat, és egyre messzebbre menne el. Eleinte csak mondjuk azt mondaná hogy végezzem én el a házimunkát nála, majd egyre többet és többet várna el. Mondjuk ha elmegy bulizni barátnőkkel, elvárná azt, hogy ha hajnal 3-kor megcsörget mert haza akar menni, akkor én azonnal ugorjak ki az ágyból és menjek érte. Tehát olyan dolgokat, amin más lehet hogy kiakadna, én viszont panaszkodás nélkül megtenném.
2015. ápr. 5. 14:54
 3/24 anonim ***** válasza:
Talán nemiséged hajnalán olvastál, vagy láttál hasonló esetet. S mint a túléléshez nélkülözhető adat, az emlékezetedből törlődött ugyan, de a tudatalattidban hagyott egy jelzőbóját.
2015. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Javasolom számodra az exbarátnőmet.

Három hónapot élt a kapcsolatunk, az elején eljátszotta, mennyire oda van értem, mennyire örül, hogy összejöttünk, aztán már csak hetente egyszer-kétszer találkoztunk pár órára, amit azzal indokolt, hogy neki mennyi dolga van az iskolája miatt, és nyelvvizsgára is készülnie kell, milyen fáradt, és alig jut ideje a saját barátnőire is, pedig szeretne velem együtt lenni nagyon, ha tudna.

Én pedig türelmes voltam vele, elkényeztettem, az eredménye az lett, hogy a végén közölte velem, ő már nem szeret, a szakításunk után, másnap pedig már kapcsolatban volt a Facebook adatlapja szerint. Ami arra ad okot, hogy megcsalt az utóbbi időben. Annyira jól hazudott, hogy már azt se tudom, mikor mondott egyáltalán igazat.


Neked ez az izgalmat jelentené, nekem nagyon rosszul esett. Sokan egy ilyen kapcsolat után a következőben már bizalmatlanabbak, és türelmetlenebbek lesznek, én úgy vagyok vele, hogy a féltékenykedés, és az állandó másik nyakán lógás se megoldás arra, hogy kiderüljön, egyoldalú-e a kapcsolat, vagy tényleg szeret a másik fél is téged.

2015. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mazochista vagy.. :)
2015. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
ha neked a rossz a jo akkor gratulálok ..
2015. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mert szánalmas vagy.
2015. jún. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sok ember vágyik alárendelt szerepre, főleg az ágyban...

38/F

2015. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az hogy amire vágysz, és ami a valóság sokszor köszönő viszonyban sincs. Mindenesetre találd meg azt amire vágysz, meglátjuk tényleg élveznéd e. :)
2015. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az érzés, amikor belegondolsz, hogy te egy bolygón élsz ilyen emberekkel...
2015. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!