Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy vékony szemüveges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy vékony szemüveges pasinak aki nem túl férfias, és még ráadásul hülye is, lehet esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha egyedulallo lennek a kulso nem erdekelne de egy hulyevel nem tudok mit kezdeni.

18/L

2015. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én nem vagyok lány, de télen, ha gondolod megdobálhatlak hógolyóval, a hülye szemüvegeseket szeretem dobálni, az a legjobb, amikor a szeme és a szemüvege közé beesik vhogy a hógolyó, és lehet, h jeges lenne kicsit, akkor helyre is ráznám vele az agyadat, h ne legyél hülye, h több esélyed legyen a csajoknál :)
2015. ápr. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hülyék nem kellenek, továbbá aki annak véli magát, szintén nem. A vékony pasik bejönnek, van esély. A szemüveg sem kizáró ok, ha modern, az arcához illő a keret, nem valami szódástalpas borzalom. A nem túl férfias mit takar? Lányos arc, szőrtelen test, vagy férficici?
2015. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!