Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta nekem hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nekem hogy szeret de nem szerelmes. Lehet hogy meg belem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nem regota van koztunk valami, nagyon aranyosan banik velem, azt is mondta hogy szeret, de hogy meg sosem volt szerelmes es neki ahhoz ido kell. Ez igaz? Van ilyen? Mert azt hittem a szerelem jon elsonek aztan a szeretet de azt mondta hogy belepusztulna ha massal latna es nagyon fontos vagyok neki, szeret de MÉG nem szerelmes.ilyen van? Es kesobb lehet belem szeret? Vagy felejtos?
2015. ápr. 7. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy kedvel es egyszer lehet beled szeret :) de az is lehet hogy tobb egyutt toltott idovel latjatok majd hogy inkabb baratok vagytok.
2015. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Én is először szeretek, majd az megy át szerelembe.

Elég ha az olyan kapcsolatokra gondolsz amik barátságból alakultak át. Hisz a baráti szeretet is szeretet.

2015. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is így volt előbb kedveltem szerettem majdnem 3 hónap kellett mire kimondtam neki h szerelmes vagyok
2015. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!