Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lát benne? (28-29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lát benne? (28-29 éves férfiak)

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm (16) viszonyt folytat egy 28 éves férfival.. A kérdésem az lenne, mégis mi okból vagy milyen szándékból akarhat egy 28 éves felnőtt férfi 16 éves barátnőt? Nagyon féltem a lányt, és számomra elképzelhetetlen ez a felállás, ezért kérdezem, ti mit gondoltok erről, normális?

2015. ápr. 7. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szex,szex,szex....
2015. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
össze tett dolog én nem jövök ki a korosztályommal meg ugye a hentesnél te is a friss húst veszed meg :D 25 ffi :)
2015. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A testét, gondolom.
2015. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lelkét akarja
2015. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nincs korhoz kötve, lehetséges hogy egy nagyon rendes srác aki tényleg szereti, de lehet hogy egy szemét aki csak meg akarja... nem kell aggódni addig érte amég a lány tudja hogy mit csinál, de ebből valószínűleg szakitás lesz.Elég ha nem hagyod hogy hülyeségbe vigye.
2015. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira furcsa ez az egész, csak szórakozna és kihasználná? Ti járnátok ilyen fiatal lánnyal? ( Régebben mondta hogy sokat veszekedtek, mert ő nem akart még lefeküdni vele, de a srác erőltette, csak végül megbeszélték)
2015. ápr. 7. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

99% az a lehetőség áll fent amit az első is mondott.


A második lehetőség, ami az én esetemben előfordulna ha ilyen barátnőm lenne az az ,hogy végre sikerült összejönnöm valakivel(18-30 évesek érdekelnek, de ha véletlenül 16 lenne és összejönne nem dobnám ki ezért.)

én örülnék neki és megbecsülném, akár feleségül is venném miután befejezi az iskolát. De ez csak én vagyok... az átlag nem ilyen.


29f.

2015. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt már, ne is feküdjön le vele ha nem akar de ha erölteti annak nem lesz jóvége.
2015. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
14 éves volt az exbarátnőm mikor megismertem 3 évig voltunk együtt ez hogy milyen komoly a kapcsolat emberre válogatja
2015. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!