Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

20/L

hol is kezdjem, párommal alsós korunk óta ismerjük egymást de 4 éve járunk, viszont a szüleimnek nem szimpatikus de a pároméknak sem azok a szüleim.

Eleinte mindenben megértettük és támogattuk egymást, sokszor befejeztük egymás mondatát vagy épp ugyan azt mondtuk. Ma már ilyen nincs.

A legapróbb gondom az az, hogy annó mikor haverok voltunk festettem a hajamat és nem zavarta, most viszont annyira szeretném újra befesteni viszont nem engedi, mondván, hogy a hajfesték büdös, száraz lesz a haj, kihullik a haj, és ha akarom fessem de ő hozzá nem nyúl az biztos, és ne sírjak ha 35 évesen kopasz leszek.

Én soha egyik pasim iránt sem éreztem egy szemernyi féltékenységet sem, mert úgy vagyok vele, ha megcsal akkor így járt engem elveszített én meg legalább rájövök, hogy nem is szeretett igazán.

Ő viszont akkor is féltékeny ha jót nevetek egy viccen a fiú ismerőseimmel. Az unokabátyám is irkált egy darabig szívecskéket nekem, de az nem tetszett páromnak mert, hogy gusztustalan dolog a szerelem jelét rokonságban használni.

Tudni illik, hogy autó mániás.

Számomra az autó eszköz, egy haszontárgy, de ez mellett tiszteletben tartom, hogy ő imádja őket.

A gond az, hogy 1-2éve egész nap az autókról beszél ha pedig én mondanék valamit arra annyit mond: "ja "


Régen imádta a sütiket és egyéb édességeket amiket neki csináltam, de egy jó ideje nem volt rá időm. Most a tavaszi szünetben készítettem hatlapost és ő megígérte, hogy délután megkóstolja. De ebédre otthon annyira sokat evett, hogy a sütinek nem maradt hely. Azt mondta elfelejtette, hogy csináltam. Jó ezen nem problémáztam.

De másnap kérte, hogy készítsek csoki pudingot mert szívesen enne. Megcsináltam 3 adagot mert tudtam, hogy jön hozzá a haverja is. Amíg ők kint bütykölték az autót addig készítettem a pudingot. Kiszóltam nekik, de azt mondták most nem érnek rá. Jó, körülbelül 2 órán át azt vártam, hogy velem is foglalkozzanak. Abban a két órában ültem és unatkoztam közben kitakarítottam a lakást. Mikor végre bejöttek közölte párom, hogy már nem kívánja a pudingot majd lesz vele valami. Ez már igen csak fájt.

Amíg a haverjával tök jót beszélgettek, autós vidiket néztek addig én untam a banánt és vártam, hogy haza vigyenek.

És ez megy minden héten. Ha jön a haverja le vagyok tojva, de ha kettesben vagyunk azon kattog, hogy mért beszélgettem fiúkkal, és ha más tetszik akkor szóljak.


Egyébként bizonyos szinten engem is érdekelnek a kocsik, most pl. a chevy camarora kattantam rá ami tudom hogy rettentő költséges autó de mégis szerintem jól néz ki. De párom kiakadt, hogy mért nem gazdag pasival jövök össze ha annyira tetszik.

Gyakorlatilag mindenre ez a válasza, de ha én mondom, hogy mért nem keresel más lányt kiakad.


Persze mindezt próbáltam vele nem egyszer se kétszer tisztázni, de eredménytelen. Addig addig osztozkodik velem amíg beadom a derekam és inkább teszek az egészre


2015. ápr. 8. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele.Csak magával van elfoglalva,unalomba fulladt az egész kapcsolat,veled nem törődik,nem értékel semmit.
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!