Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl szűk gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl szűk gondolkodású vagy másnak sem tetszene ez?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy egyik barátnőmmel tervezgettük,hogy egy hétvégére elmehetnénk kirándulni, kivennénk a tó parton egy kis faházat.Elrőször rólam,a barátomról, a csajról és a barátjáról volt szó,majd gondoltuk,hogy hívjunk még valakiket,többen jobb lesz.

Bevontuk két barátnőnket,és így közösen filóztunk ki legyen még.Ám egyikőjük hozná az egyik barátnőjét, akivel az a gondom,hogy nemrég a barátommal barátság extrákkal kapcsolatuk volt egy bizonyos ideig.

Nekem ezt tudva nagyon fura lenne szerintem.

Ti mit tennétek?Csak én érzem így vagy másnak is fura lenne?

18l


2015. ápr. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura lenne, kivéve ha orgiát akartok tartani, akkor úgyis mindegy!
2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

az hogy szűk egy lány az nem baj,csak ne fejben legyen

de nem fura,féltékeny vagy,vagy legalábbis irigy,vagy mind2.

meg ilyenek...ja

2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

Kipróbálnám a 3-as felállást ha már úgyis ilyen téren együttműködtek a pasiddal.

Ne legyél már maradi!

2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annak kell lennie a lényegnek, hogy minél többen menjetek. A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat. És ha te kényelmetlenül éreznéd magad annak a személynek a társaságában, akkor felesleges az az egész kirándulás... Szerintem.
2015. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most úgy érzem,hogy tök féltékeny lennék,meg azt látnám magam előtt,az egész kirándulás alatt,hogy ők ketten nemrégiben milyen jól elvoltak,még ha 'csak' barátság extrákkal volt.Most így gondolom,de ezért is tettem fel a kérdést,ha túl érzékenyen veszem ezt és más pl nem így venné fel az egészet,akkor lehet elgondolkoznék és változtatnék a hozzáállásomon.

Szóval,normális,hogy ezt érzem vagy túlreagálom?Kérlek ne baromságokat írjatok....

2015. ápr. 9. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút normális reakció tőled, szerintem nem reagálod túl.
2015. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scav ***** válasza:

Szerintem meg túlreagálod. Ha azóta látszik a barátodon, hogy Te vagy az első és a másikkal csak mint barát beszélget (már ha még egyáltalán tartják a kapcsolatot), akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Ha a jelenben nem célozgatnak szexuálisan félreérthető kijelentéseket egymásnak, nem "bizalmaskodnak", akkor nincs helye féltékenységi jelenetnek. De ha mégis történne ilyen, akkor beszéld meg a barátoddal, hogy tartson most már nagyobb távolságot és ha kell, Ő (!) közölje is a másik csajjal.

Nekem volt ilyen szexpajtásnőm, aki utána barátot talált, aztán én is barátnőt és nyaraltunk együtt. Mindenki tudott arról, mi volt előtte köztünk, mégsem volt gond. Bár mi nem is viselkedtünk úgy utána, csak tényleg mint barátok, ismerősök. Ha kérdeztek minket a múltról, persze válaszoltunk, de nem volt ilyen "odaszúrkálás", hogy "most is jó lenne, mi?" meg hasonlók. Tudomásul vettük, hogy már mindenkinek van más, ami volt, az a múlt. Nálunk működött. De ehhez megfelelő érzelmi és racionális intelligencia kell. Minden fél részéről. Szóval nem gondolnám furának a helyzetet, attól függ, mennyire bízol a barátodban és mennyire fogja betartani azt, amire kéred. Szerintem.

2015. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem se reagálod túl, nehogy engedd, hogy eljöjjön a csaj, mi vagy te, kis csicska? Vállald már fel a véleményed, az érzéseid, légy határozottabb... Istenem
2015. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!