Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérezhettem?

Figyelt kérdés
Az exemmel (akkor még a barátom volt, együtt jártunk), mikor utoljára találkoztunk, nem volt köztünk probléma, nem vesztünk össze akkor, de mikor kivitt a vasútállomásra, nem is tudom olyan fura érzésem volt, az úton egész végig úgy éreztem, mintha most találkoznánk utoljára. Utána agyaltam is rajta sokat, hogy miért érezhettem ezt. Aztán kb 3 héttel később egy buliban annyira bebaszott, hogy megcsalt, ezt másnap rögtön el is mondta nekem, de megbánta ne haragudjak rá stb.., de szakítottam. Távkapcsolatban éltünk, ezért csak havonta találkoztunk. Azóta nem is találkoztunk, már 3 hónapja. Létezik az, hogy tényleg megéreztem akkor, hogy az lesz az utolsó találkozásunk?
2015. ápr. 9. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát látod..női megérzés..
2015. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
te dobtad ki, tehát nem megérzés, csak bebeszélés
2015. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Basszus amikor elkezdtem olvasni azt hittem elcsapta a vonat vagy valami tragikusabb végkifejlete lesz a történetnek. De hogy a kérdésedre is válaszoljak elfordulhat igen, hogy megérzi az ember de nem kell bánkódni egy ilyen miatt.
2015. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert megcsalt, és nekem ez nem fér bele a kapcsolatba.
2015. ápr. 9. 23:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt észrevehetted rajta, hogy tartózkodóbb, szűkszavúbb, feszültebb, stb, mint máskor, észrevehetted, hogy valami nem úgy működik a kapcsolatotokban, ahogy kellene (még ha ez hirtelen nem is tudatosult). Ha egy kapcsolatban probléma van, az könnyen vezethet megcsaláshoz, a többi pedig már történelem.


Így persze semmi természetfeletti nincs benne, egyszerűen feltűnt, hogy gond van, a kapcsolattal, és tényleg az volt, az végül is mindegy, hogy ez miben teljesedett ki, egy megcsalás, egyszerűen szakított volna veled, stb...

2015. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, az előttem lévő leírta miért.

Hallgass a megérzéseidre. :-)

2015. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazából olyan volt, mint amilyen szokott lenni, nem volt szűk szavú se, legalábbis nekem tűnt másmilyennek az utolsó találkozásunkkor. ezért is volt fura ez az érzés.
2015. ápr. 10. 00:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron természetfelettit akarsz benne találni, és Neked ettől jobb, akkor szívesen mondom azt is, hogy biztos meglovagoltak a loák tuti woodoo papnő vagy, fejleszd tovább a belső látásod, de alapjában véve inkább az eredeti válaszomban hiszek, hogy semmi misztikus nincs ebben :)
2015. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
aztán lehet neked van igazad :) és nem vettem észre, h baj lenne a kapcsolatban
2015. ápr. 10. 00:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd már az eszed pihenni. Vége van vahy nem? De! Innentől kezdve csak az idődet pocsékolod.
2015. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!