Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem elvezem mar a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem elvezem mar a szexet?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve vagyunk egyutt a baratommal. Minden rendben van koztunk nagyon volt megvagyunk. Eddig nagyon elveztem vele az egyutt letet es surun kivantam is. Az utobbi idoben viszon kevesebb idot tudunk egyutt tolteni mivel mostmar 2 allasa is van es gyetemre is jar. Ebbol kifolyolag sokszor volt faradt vagy nem volt kedve. Eleinte nehezen viseltem mivel az en szexualis etvagyam nem lankadt. Aztan sokat gondolkoztam ezen es arra jutottam hogy megprobalom magam visszafogni ,mert az neki sem lesz jo meg nekem se ha folyon probalkozom is falakba utkozom. Aztan mostmar nem kell magamat visszafognom mert mostmar nem nagyon van kedvem a szexhez megha o kezdemenyez sem es ha ossze is jon nem erzek elvezetet. Elmondtam neki ezt kicsit el is szomoritottam de gondoltam muszaj errol beszelnunk. probaltunk rajonni mi miatt van de csak talalgattunk. Igazabol engem zavar hogy ennyit van el mindig. Keveslem azt az idot amit velem van. ezt o is tudja. nagyon megvisel engem ez az idoszak talan meg erre tudom fogni. de ha valaki tudna valami tanacsot adni vagy van valami meglatasa akkor az jo lenne.

2015. ápr. 10. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok valami újat bele vinni , udvarlás akár szexben is valami újdonság. Egymásra fújtok tejszínhabot vagy bármi... Programokat szervezni.
2015. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én szurkolok nektek, hogy helyre jöjjetek. Én ugyan így voltam, annyi különbséggel, hogy terhes voltam és a párom majd egy évig nem nyúlt hozzám pedig nagyon kívántam volna. Mikor újra lehetett volna akkor meg már én nem kívántam őt, és ez ellen nem tudtam mit tenni. Probáltunk mi minden újat, megtettem neki így is mindent, de én már nem élveztem.
2015. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszéljetek meg egy "randit" amikor biztosan ráértek és kicsit lepjétek meg gymást valami újjal. új fehérnő új pózok. vagy rendeljetek valamit a neten.
2015. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb szerelem fél-két év alatt múlik el. Erről nem tehetsz, lebomlik az oxitocin. Valamit még érzel, de korántsem azt a lángolást, mint eleinte. Ha pedig nincs láng, nincs heves vérmérséklet sem, csökken a nemi vágy.

Máskor (majd valaki mással) jobban ápoljátok a kapcsolatot, mert anélkül bizony ez a sorsa.

2015. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!