Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha egy pár szinte soha nem csókolózik?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt és már a kapcsolatunk elején sem csókolóztunk mert ő azt mondta, hogy ő nem olyan érzelgős típus és az előző kapcsolatában sem csókolóztak. Nekem ez nagyon rosszul esik,mert úgy gondolom emiatt kezdünk elhidegulni egymástól. Már próbáltam mindent, atbeszelni vele, próbáltam nagyon sokszor én megcsokolni öt, próbáltam mindenféle romantikaval, de nem vevő rá és már most eljutottunk egy olyan szintre, hogy kínos, ha próbálkozom és kellemetlen érzést vált ki a sok visszautasítás. Nem hiszem, hogy rosszul csokolnek, mert előző kapcsolatban nem volt ezzel probléma. Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm
2015. ápr. 10. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

#szájszag

#értelmes_komment

2015. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem érdekel, mit csinál egy pár.
2015. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
a punci a lényeg nem tudtad?
2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi baj. Nekem ugyan még nem volt barátnőm, de irtózom már a csókolózás "nyálas" gondolatától is.
2015. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok.
2015. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok.
2015. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi három éve vagyunk együtt a párommal és mi is inkább csak a szájra puszit használjuk. Szex közben persze van csók. Főleg ha keményebb. akkor szét is harapjuk egymáűst :) De amúgy a mindennapokban mi sem csókolózunk. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2015. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sőt, még azt hozzátenném, hogy engem is zavarna, ha állandóan csókolózni akarna.
2015. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.De egyszer legyen meg az a csók.Csókolni még a bolond is tud,szóval nem lesz gond.
2015. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 piriiiii ***** válasza:
Azt, hogy hogyan lehettek öt éve együtt így?
2015. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!