Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem megmutatni az arcom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megmutatni az arcom smink nélkül, mert csúnyának érzem magam, (sminkkel sem szépnek),3 fiú beszólt, hogy milyen az arcom festék nélkül, és mit csináljak hogy jobban eltudjam fogadni magam?

Figyelt kérdés
28 leszek!!!!
2015. ápr. 11. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
szard már le őket a hejadra mindig figyelj oda szélel szembe meny hogy fujj a szál és egy napszemüveget tegyél fel és majd nem látják az arcod ja és mielött megcsinálnád néz egy két részt a Szexés New Yorkból
2015. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Smink nélkül ugyanúgy nézel ki, mint sminkkel, legalábbis mi férfiak nem veszünk észre semmi különbséget. Kivéve akkor, ha agyonsminkeled magad, de az meg csúnya.
2015. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kinek mi a csúnya. Attól hogy hárman mondták még nem biztos hogy csúnya vagy. Képed nincs véletlenül?
2015. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig azt vallottam, hogy amíg valaki nincs kibékülve önmagával, és nem tudja elfogadni magát kívül-belül, addig nem áll készen párkapcsolatra. Hiszen amíg az önbizalma a béka feneke alatt van, addig a kisugárzása sem lehet szerethető. De lehet, csak én gondolom így. Nekem is vannak időszakok, amikor nem vagyok elégedett az életemmel, a külsőmmel, a belsőmmel, vagy bármivel. Olyankor szingli vagyok, mert nem érzem úgy, hogy kellene mellém valaki, amíg rendbe nem jön minden más körülöttem. Amikor viszont megjön az önbizalmam, elkezdenek rám ragadni a férfiak, mert ez a kisugárzáson is érződik nagyon erősen. 28 évesen ott tartani, hogy még mindig nem tudod elfogadni a külsőd, amivel 28 éve élsz együtt szerintem elég komoly probléma ahhoz, hogy esetleg felkeress vele egy szakembert. Én nem vagyok benne biztos, hogy csak a külsőddel van problémád, valószínűleg a gyökere ennek sokkal mélyebben keresendő.
2015. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk se mered megmutatni az arcod smink nélkül?
2015. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze ,én nem sminkelem magam,csak szempillaspiráldt szoktam használni,és még is tiszta az arcom,csak nagyon fehér a bőröm
2015. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nemcsak az arcommal van bajom nyilvám, de szakember nem tud segiteni.

Képet biztos nem teszek fel az arcomról, még rosszabb mint élőben.

2015. ápr. 11. 12:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Van különbség smink és smink nélkül, de nem sminkelem agyon magam
2015. ápr. 11. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Te biztosan látsz különbséget, mi férfiak viszont nem.
2015. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nyilván van egyértelműen...főleg h több pasi is beszólt rá...

és egyértelműen látom hogy van különbség, ne akard már bemagyarázni h nincs mikor van

2015. ápr. 11. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!