Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg neki?

Figyelt kérdés

A barátom az utolsó találkozásunk alkalmával megkérdezte, hogy hányan voltak előtte, csak csevegés képen, és nem is volt benne semmi kínos. Megmondtam neki, hogy előtte nem volt senkim, szűz vagyok, barátom sem volt előtte. Ez valóban igaz, csakhogy abban a pillanatban eszembe jutott, hogy már volt egy szexualitással kapcsolatos élményem, amit talán el kéne mondanom neki. A legjobb barátnőm gyönyörű lány, és egyszer egy táborban, kissé becsiccsentve nagyon összemelegedtünk... Megmondjam neki? Fiúk ti mit reagálnátok ha a barátnőtök ilyesmivel hozakodna elő?

17/L



2015. ápr. 12. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég érdekes véleményem lenne róla ez után.

Talán elfelejteném idővel, de azért ez nem teljesen mindennapi, és normális dolog, ha hetero vagy.

2015. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki. Mi van ebben? Semmi, én nem haragudnék. Jót mosolyognék rajta, és mondanám: "te kis biszeeex" :D
2015. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy kedves egészségedre! Utólag már változtatni nem tudok rajta, akkor mit mondanék? Ha akarok valamit, ezek után is akarnék, sőt, még el is játszanék egy 2 csaj - 1 pasi felálláson.
2015. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!