Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cspináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem tudja kifejezni az érzéseit de azt mondja hogy szeret. Ennek ellenére úgy viselkedik mintha elhidegült volna tőlem. Ő azt mondja csak azért tűnik így mert nehezenkezeli a stresszhelyzeteket (épp kisérettségizik és angolból előrehozott éretségit csinál amihez ugye osztályozót is kell tenni). A baj hogy "kimerültem" érzelmi szempontból mert nekem szükségem van arra hogy kapjak valamiféle tettleges visszajelzést. Hogyan tudnám rábírni hogy kifejezze amit érez, gondol? Tudom hogy ezt nem lehet kierőszakolni meg hogy ez magàtól kell hogy jöjjön. Azt is megérteném ha azt mondaná hogy inkább legyen vége csak mutatna már valamit, mert az agyamra megy azzal hogy ilyen semmilyen egyfolytában. 17/F

2015. ápr. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Te hogyan mutatod ki fele h szereted?
2015. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ölelés, csók, virág, valami apróság, figyelek rá
2015. ápr. 13. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Es o egyaltalan n csinal ilyenket vagy csak ritkabban?
2015. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magától szinte egyáltalán nem
2015. ápr. 16. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!