Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok ez a gyanakvásra?

Figyelt kérdés

megszokás szerűen nézelődtem ma barátom telefonjába (nem szép dolog, tudom, de alapjáraton nincsenek titakink, sem rejtegetni valók), és egy érdekes üzire lettem figyelmes.. ő írt valami olyasmit egy lánynak, hogy ma is milyen csinos volt, és hogy tetszik neki a stílusa...

bítok a barátomba, és szerintem sosem csalna meg... de egy ilyen üzenet... :(

nála pedig nem merek rákérdezni, mert a végén még a fejemhez vágja hogy tudkálok a telefonjába...

de mi volt ez az üzenet? + csak kutyafuttába olvastam, de előtte mintha lett volna egy olyan, a csak részéről hogy akkor találkozzanak az egyik bevásárlókötpont előtt

gyanakodjak? :/ valamit titkol? vagy én gondolom túl?


2015. ápr. 14. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, bízol a barátodban, ennek ellenére elolvasod az üzeneteid


No most akkor itt rendet kéne tenni, mert a kettő üti, vágja egymást. Feloldhatatlan ellentét, paradoxon.

2015. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotokkal neked kell tisztában lenni, ha kicsit döcögtök akkor lehet aggódnod kell. Észrevetted, hogy mostanában máshogyan viselkedik veled vagy ritkábban találkoztok ilyesmi? Mert szerintem ha más lány után nézegetne akkor annak kell valamilyen ok.
2015. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
100%

"megszokás szerűen nézelődtem ma barátom telefonjába (nem szép dolog, tudom, de alapjáraton nincsenek titakink, sem rejtegetni valók)"


"nála pedig nem merek rákérdezni, mert a végén még a fejemhez vágja hogy tudkálok a telefonjába... "


Itt valami nem stimmel.

2015. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Össze-vissza hazudozol.

Egyik szavad üti a másikat.

2015. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapjáraton azzal van gond, hogy sokan nem törődnek azzal, még egy párkapcsolatban sem, hogy mindenkinek van magánügye.

És folyton azt lesik egyesek, hogy na kinek a képét lájkolta, kit jelölt be, mér jelölt be.

Lehetséges, hogy érzi a srác a mindent tudni akarásodat és ettől megijedt.


De ettől függetlenül, ha nagyon szét esz a fene esetleg kérdezz rá poénos módon, hogy nem kacsintgat e más lányok felé mostanában. :D

2015. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"még a fejemhez vágja hogy tudkálok a telefonjába"


:D


Hát igen, az felháborító lenne!

2015. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most akkor nem ezt kerested?
2015. ápr. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik megcsal.
2015. ápr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy féltékeny, valószínű nyomulós ún. pióca típusú nő vagy.

Naná, hogy jobbat keres a pasid.

Van okod gyanakodni, de a hiba forrás te magad vagy.

2015. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!