Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkatársam szerelmes belem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársam szerelmes belem?

Figyelt kérdés

Voltak màr jelek hogy tetszek neki de nem gondoltam hogy ennyire.. Ez a pasi 8 èvvel idösebb nàlam ès csalàdja van.

Tegnap irt smst hogy miujsàg hogy vagyok ... Aztàn eljutott oda hogy hiànyzok neki ès többet èrez iràntam.

Hàt meglepödtem nagyon mit ne mondjak.

Irtam hogy neki ott a csalàdja stb erre az volt a vàlasz hogy tudja de akkor is hiànyzok .

En csak a csalad miatt nem megyek ebbe bele ... Most mit csinàljak?


2015. ápr. 15. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit.
2015. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:

A töketlensége miatt ne Menj bele.

Családja neki van. Azért Ő a felelős.

Ha családdal minden rendben lenne a felesége hiányozna neki nen pedig te. Csinálj vele amit szeretnél.

2015. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Családos munkatárs? Rossz összeállitás. Keress magadnak szabad F-t aki nem a munkatársad. Ennek meg mond meg, hogy Jozsi bácsi vézik a szivem, de mi nem fogunk ba-zni!!!!
2015. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Nem lenne jó vége. Veled szeretné feldobni az unalmas kis életét, de nem fog elválni. Aztán meg nézhetitek egymás képét a munkahelyen. Ami nem biztos, hogy kellemes lesz, ha már szakítottatok.
2015. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom. De nekem ez mostmar olyan fura szitu lesz.

Meg mivan ha ugye en visszautasitom mivel csalados es ő majd elkezd köteledni.

Nem hinném mondjuk de ilyenre is gondoltam.

Majd lehet beszélek vele négyszemközt erröl az egeszről.

2015. ápr. 15. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, az hogy egy egészséges férfinek minden környezetében levő jobb csaj tetszik az természetes, az is hogy flörtölget azokkal, akik erre nyitottak.

Ha pedig úgy alakul, hogy egy csajról érzi, hogy benne lenne dolgokban, akkor próbálkozik nála tovább. Igen hiányzol neki, de ez nem azt jelenti hogy szerelmes beléd, de szeretőnek azért egy ideig jó lennél leni.


Igazából az, hogy mit csinálj, tőled függ. Ha független minőségi férfit könnyen kaphatsz, mert csinos, normális nő vagy, akkor könnyebb önérzetes nőként méltóságodra ügyelned. (Azért még ma is lenézett nő az olyan, még baráti körében is, aki nős férfi szeretője.)


Ha kevésbé jó lapokat kaptál a sorstól, akkor megértem azt, hogy azt is életed nagy lehetőségének tarod, hogy pár hónapig, vagy akár tovább is egy jó fellépésű nős férfi szeretője lehetsz.


38F

2015. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!