Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy nagyon jó lány barátom kibe már elég rég otta bele szerettem és nem tudom hogy mondjam el neki :(

És az a gond hogy másnak nem tudom elmondani mert mindenki össze vissza mond hülyeséget :(


14/F

Valaki tudna mondani tanácsokat?


2015. ápr. 15. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretlek"

ennyit mondj... hangosan a szemébe nézve...

2015. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először célozgass rá, hogy nem csak mint barát tetszik neked. Ha veszi az adást akkor utána tedd amit az 1.írt. Ha nem, maradtok barátok.
2015. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elozoek jokat irtak, esetleg neha "veletlen" megerinthetned a kezet. Es nemtudom mas lanyoknak ez hogy tetszene de en helyben elolvadnak ha sutne nekem valamit, imadom ha egy fiu sut, plussz pont hogyha nekem valani egeszsegeset csinal, mert ilyen egeszseg maniasvagyok haha.:DDDDd De ha a lany barmit megeszik akkor suss neki siman muffint, annak szerintem orulne. Beszelgess vele sokat
2015. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a "legjobb" barátjának tart és én is őt, és mindent tudunk egymásról!
2015. ápr. 15. 17:09
 5/6 TonyP válasza:
Jókat írnak az előttem hozzászólók de én ezt annyival kiegészíteném hogy ti még fiatalok vagytok és ez nálatok máshogy megy mint az idősebbeknél...igazából nem kell kimondanod hogy szerelmes vagyok beléd!Mert akkor 2esélyes lenne a szitu 50-50 hogy bejön a megadott infok alapján. Csak szép lassan "közeledj felé" ahogy a többiek is tanácsolták karold át stb stb de mindent gondolj át hogy hová nyulsz mert ha csak a válára teszed a kezed az lehet baráti ölelés is..és bekerülsz az úgymond (barátzónába) ami nem válna előnyöddé
2015. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na hogy allsz vele azota?:D
2015. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!