Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a barátnőtök egy nap sokat ölelget csókolgat, puszilgat?

Figyelt kérdés

Én kb. nem bírok elmenni úgy a lakásba a párom mellett, hogy pl ne adjak egy puszit a vállára, vagy ha épp ráérünk átölelem, sokszor mondom neki hogy szeretem. Szeretek vele csókolózni. Imádom azt amikor csak fekszünk az ágyon és csókolgatjuk meg simogatjuk egymást. De azt veszem észre hogy ez neki nem olyan jó mert mikor pl ez van gyakran csak rám néz, de totál nem érzékien inkább unalmasan és megkérdezi hogy "na akkor mit csináljunk?" ez egyszerűen annyira hangulat romboló. Szerintetek már megunt? Vagy csak nem szeret romantikázni. Hiába kérdezem meg tőle, csak azt mondja rá hogy szeretlek, aztán ad egy puszit és ennyi. Akármit meg akarok vele beszélni mindenre csak ez a válasz, pedig én csak neki akarok jót. Nem értem. Szerintetek mi lehet? Jah és egy éve vagyunk együtt, meg nem élünk együtt, csak gyakran vagyunk együtt heteket, utána pl. egy hétig nem találkozunk vagy csak futólag. Nekem van saját lakásom, és majd elvileg hozzám költözik de így nem tudom mit lesz.

20/L


2015. ápr. 15. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szép dolgo a szerelem, engem nem zavarna...
2015. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én ízlésemnek egy már a nagyon nyálas kategória. A szeretetet ki lehet fejezni kevésbé gejl módon is.
2015. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom a szerelmemmel, de ő szerencsére mindig viszonozza, meg ő is hasonlókat csinál velem :)

De ha olyan lenne, mint a te barátod én tuti elmondanám neki őszintén, hogy nagyon bánt, amilyen reakciója van ezekre, mert úgy érzem, nem kölcsönös a szerelem és a ragaszkodás. Megértem, hogy ez nagyon bánt :(

20/L

2015. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha csak más lányok után nézeget?
2015. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez amit te írsz, nekem is sok lenne.
2015. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!