Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudnatok ezt bocsatani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnatok ezt bocsatani? Mit tegyek hogy adjon meg egy eselyt? 17/l

Figyelt kérdés
1,5 evig voltunk egyutt a baratommal, nagy szerelem (volt) de elbizonytalanodtam mivel mindkettonknek a masik az elso..es a franya kivancsisag valami uj kapcsolat irant..es ahelyett, hogy megprobaltam volna megoldani es ezt a kivancsisagot magamban legyozni bezarkoztam majd 1 honapos huza-vona utan szakitottam, DE borzasztoan megbantam es szeretnem visszakapni. Azt mondta, hogy o mar nem tud bennem megbizni de sose csaltam meg es oszinten elmondtam mit erzek csak mivel en se tudtam mit akarok 1honapig bizonytalansagban tartottam ot is..es ez faj neki nagyon es fel hogy nem fogome ezt erezni par honap mulva. Rajottem hogy nekem nem kell mas...
2015. ápr. 17. 06:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a baratodnak en se bocsaltottam volnq meg..
2015. ápr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bandi6891 ***** válasza:
100%
Nem kell a kíváncsiságot legyőzni,az élet nem hiába adta az embernek,a te korodban ki kell élni nem pedig elfojtani.
2015. ápr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
MEG!
2015. ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki at kell ezen essen eleteben egyszer. A baratod meg nem tudja mi tortent veled. De elobb utobb majd rajon.
2015. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék,de nem kezdeném újra a kapcsolatot!
2015. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Rajottem hogy nekem nem kell mas..."


Jaj dehogynem. Wazzeg, 17 eves vagy! Ismerkedj, probalkozz, tapasztalj, elotted az elet!


Nem veletlenul bizonytalanodtal el, annak mindig oka van.

2015. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"es szeretnem visszakapni"


Együtt voltatok, de nem volt soha a "tiéd" - a szerelem és egy párkapcsolat - jó esetben - nem a másik ember birtoklásról szól.


Én is megbocsátanék, de nem maradnék ezek után valakivel, mert tudnám, hogy - ha megcsalni nem is csalna meg - csak idő kérdése, és újra azt érezné, amit a szakítás előtt.


Egyébként természetes, hogy van benned kíváncsiság, hogy milyen lenne mással, ez az érzés másoknál is eljön előbb-utóbb életük első kapcsolatában (nagyon ritka, hogy valaki élete első szerelmével köti össze az életét), szóval emiatt ne bántsd magad.


Ha egy tanácsot megfogadsz, ha legközelebb olyan helyzetbe kerülsz valakivel, hogy elbizonytalanodsz a kapcsolatotok jövőjét illetően, szerintem csak akkor beszélj neki erről, ha olyan dolog áll a háttérben, aminek a megoldásából kiveheti a részét, tehet valamit annak érdekében, hogy együtt maradjatok. Ha nem, csak a saját belső vívódásod, akkor próbáld meg magadban helyre tenni a dolgot és meghozni a döntésedet, - akár így, akár úgy - ne terheld vele a másikat és ne tartsd őt kétségek között egy hónapig, mert így megélni egy szakítást, hogy előtte még egy hónapig bizonytalanságban élsz, miközben tehetetlennek érzed magad, még rosszabb, mint egy sima szakítás, ha meg végül együtt maradtok, a kapcsolatotok megsínyli, mert a másikban ez örökre benne marad, még ha meg is bocsátja.

2015. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment...
2015. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne akard visszakapni. És ezt nem rosszból írom. Én három éve vagyok együtt a barátommal,nekem ő volt az első. Hidd el,akit igazán szeretsz,és igazán kell,azt nem dobtad volna el kíváncsiságból. A barátom előtt én is nem egy pasit ejtettem,mert újra vágytam,de őt nem,mert megadta mindazt,amiért azt merem mondani,ő többet ér a kíváncsiskodásnál.
2015. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolat mindig véget ér. Nekem ez a tapasztalatom. Szóval minél hamarabb essél túl az első szakításon, szerezz egy kis tapasztalatot aztán majd jön a nagy ő 23-24 évesen remélhetőleg. Addig ne akard magad nagyon elkötelezni, mert ez a megunásos dolog ne fog változni.
2015. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!