Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy olyan párkapcsolatba, ami biztos, hogy kb 5 hónapnál nem tarthatna tovább?

Figyelt kérdés
Mert utánna távkapcsolat lenne, amit egyikünk sem szeretne, és nem is lenne jó egyikünknek sem.

2015. ápr. 18. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem
2015. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen
2015. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is belemennék.

Jelenlegi pasimmal már kezdetek óta távkapcsolatban vagyunk, 200 km a távolság közöttünk, és már egy picivel több mint 2 éve tart a boldogságunk és a szerelmünk!

Ha valakit igazán szeretsz, akkor képes vagy érte bármit kibírni!


De ha számodra, könnyebb a feladás, az is egy megoldás!

És semmi esély nem lenne rá, hogy egy idő után összeköltözzetek?

De ha egyikőtök sem szeretne távkapcsolatot, akkor mi értelme összejönnötök? 5 hónap aztán cső...?

És honnan tudjátok, hogy egyikőtöknek se lenne jó?

Senki nem tudja megmondani, hogy milyen a jövő, tehát azt sem fogjátok tudni, hogy jó lesz-e vagy sem!

2015. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem. Azért az elmond valamit a felek komolyságáról, hogy a még a lehetőséget sem hagyják meg, hogy távkapcsolatban folytassák. Tudod, nem nagy ügy, ha nem működik a távkapcsolat, de ilyen könnyen lemondani a másikról...


(Távkapcsolatban.)

2015. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Pont 5 hónappal lenne hosszabb mint idíág bármi.

25f

2015. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából én csak elméleti síkon kérdeztem ezt. Most ismertem meg egy lány, akiről tudom h majd elég messze fog menni tanulni. Mivel eléggé szimpatikus volt, így gondoltam rá h megpróbálok kezdeményezni nála, csak hát ez a tudat, h nemsoká messze lesz, igen erős visszatartó erő számomra.

Az pedig, h a távkapcsolat egyikünknek sem lenne jó, csak is az én véleményemet tükrözi.

Az összeköltözés nem megoldható, mert engem ide köt a munkám, őt pedig majd oda az iskola...

2015. ápr. 18. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi így mentünk bele a párommal:) Tavaly nyár elején ismerkedtünk meg, tudtam, hogy már csak egy évet tölt itt, utána meg Pesten szeretne továbbtanulni. Teltek a hónapok és nagyon egymásba szerettünk, az elején viszont nagyon nehéz volt a tudat, hogy el fog menni és valószínűleg vége lesz, sajnos ezt hangoztattam is neki. Utána rájöttem hogy muszáj elengednem a gondolatot, hogy a távolság egyenlő a szakítással, inkább élvezzük egymás társaságát. A kezemet is megkérte szimbolikusan és együtt tervezzük a jövőnket:) Bízunk benne, hogy menni fog a távkapcsolat utána pedig, hogy együtt tölthetjük a hátralévő életünket:) Életem legnagyobb hibája lett volna a lehetőséget sem megadni a kapcsolatunknak...
2015. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy belemennék, főleg ha szeretem az illetőt. Szerintem nem éri meg elhalasztani a lehetőséget :) Ha igazán szeretem és ő is szeret engem, akkor a kapcsolat tovább tart.
2015. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függne, hogy mit érzek a másik iránt. Ha szerelmet, és a másik is ezt érzi, akkor természetesen belemennék. Ha már eleve kimondjátok, hogy nem akartok távkapcsolatot, csak 5 hónapig, akkor egyik sem szerelmes, abba pedig nem érdemes belemenni, még akkor sem, ha nem távkapcsolat lenne.
2015. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!