Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átnézte a facebookomat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átnézte a facebookomat. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt barátnőmmel, és az ő legjobb barátnőjétől közvetetten a fülembe jutott, hogy a bnőm 2 hónapja átnézte a fb üzeneteimet. Amikor szembesítettem vele, nem tagadta, akkor szinte szakítófélben voltunk( ez igaz) és ő minden szempontból a padlóra került ( magánélet, meló, önbizalom) és azért nézett körbe, hogy megtudja, érdemes-e küzdeni még, van-e remény..mivel nem talált semmmit, max pozitívat, ez felrázta és nagyon sok dologban változtatni akart. Elmondta azt is hogy nagyon sajnálja, lelkiismeretfurdalása is volt, és nem tett és nem is tenne ilyet többet. A kapcsolatunk most nagyon jó. Az a baj, hogy én rohadtul elítélem ezt....mit tegyek?

2015. ápr. 18. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is változtasd meg a jelszavadat! :))))

És mond is meg neki, hogy rendben, ezt lenyelted, érted, és elítéled, de megbocsájtod.

Viszont a face, és mail jelszavad innentől csak rád tartozik, ezt pedig egyszer és mindenkorra szögezd le. Egyszóval, lapozzatok efelett, viszont mivel így vélekedsz erről, innentől kezdve nem adod meg neki és kész.

Ezt pedig ő nyelje le.

2015. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DavidGlock ***** válasza:
Baromsag ezen ragodnod hisz szinte ez miatt lett a jobb kapcsolates most ezert rontanad el mert megtudtad h elozoleg megnezte? Lepj tul rajt :D
2015. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
most nézd el neki. azért tette mert érdekled
2015. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
örülök, hogy pozitív a visszajelzés. csak tényleg több dolgot megnézett, meg elolvasott végig, és ez azért bosszantó, eszembe nem jutott volna, mert kedvesnek meg okosnak tartom őt..és ez most túl szélsőségesnek tűnik érzelmileg
2015. ápr. 18. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom a barátom Facebook jelszavát (más miatt), de nem olvasom az üzeneteit. Pedig tudom, hogy rólam is ír…
2015. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!