Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mo. -n nincs hagyománya az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mo. -n nincs hagyománya az összeköltözésnek?

Figyelt kérdés
Helyette inkább rögtön megházasodnak az emberek?
2015. ápr. 18. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én pont hogy nem házasodnék csak összeköltöznék :D
2015. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem van. Sokan laknak együtt de nem házasok, sőt sztem egyre többen vannak így.
2015. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak az ellenkezőjét tapasztaltam eddig, előbb van az összeköltözés, aztán a házasság.
2015. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Összeköltözni?


Ez egy vicc? Mégis hova? Anyámékhoz vagy a csaj szüleihez? Estleg egy kis gagyi 15 négyzetméteres lyukba "albérlet" fedőnéven ami a fél fizetést elviszi?

2015. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Pont az ellenkezője, sokan laknak együtt házasság nélkül.
2015. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom te hol vagy, de körülöttem mindenki tök hamar összeköltözik újdonsült szerzeményével és már az agyamra mennek.. :D

Meg kell jegyezni, hogy ebben az is komoly szerepet játszik, hogy pénz nincs és két ember sokkal könnyebben meg tud élni együtt mint külön-külön ugyanannyi pénzből.

2015. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább összeköltözés,minthogy házasság!

De hova?

Albérletbe?!Kizárt...

2015. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!