Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a papucs, vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a papucs, vagy ő használt ki teljesen?

Figyelt kérdés

1 éve összeköltöztünk a barátnőmmel, akkor 2 éve voltunk együtt, semmi probléma nem volt soha.

Kialakítottunk egy lakást az anyja házában. Amikor nagyjából kész lett, az lett a vízválasztó, azóta lekezel, lelkileg terrorizál, okoskodik, olyan érzésem van, mintha kihasznált volna, mintha már nem is nézne rám fel, csak kritizál. Ha eszembe jut valami program neki az nem tetszik, ő nem akarja, viszont ha neki eszébe jut valami (most például azon pattog, hogy vegyünk tejet, mert én majd holnap biztos shake-et akarok inni pedig marhára nem) akkor az azonnal kell és addig piszkál vele amíg az őrületbe nem kerget. De egyébként nem csinál semmit szinte egész nap, délig alszik, és azon van, hogyan lehetne kibújni minden tevékenység alól valami jó kis kifogással.


De amíg "építkeztünk" nem volt ilyen.

Kb 600 ezrem ment el a dologra, ennyit egy albérletben is elköltöttem volna.

Viszont most tényleg ennyire kellettem és el akar üldözni? Ezt nem fogom szó nélkül hagyni.


2015. ápr. 20. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Építkezés házasság elött? :D
2015. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy jön ez ebbe a kategóriába, te igen ostoba?


Egyrészről ő is paraszt, másrészről, francnak hagyod. Két hülye.

2015. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem volt más választásom, gondoltam az albérlet tuti vesztés, mert azt a pénzt nem látom soha.

Ha meg ide fektetem, akkor lesz egy olcsó lakóhelyünk.

2015. ápr. 20. 19:18
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem láttam a jeleit a szarakodásnak, amíg tejeltem úgy csinált mintha én lennék a vezérbika. Aztán mióta úgy nagyjából készen vagyunk már élné a saját hanyag kis életét.
2015. ápr. 20. 19:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Jónak jó, mármint a hely, jó lett, olcsó, csak ez az együttélés már nem kapcsolat. Eddig meg az volt.
2015. ápr. 20. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Vazzeg, akkor valaki pattanjon.
2015. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg rossz kategba ment, bocs, az idegesség..
2015. ápr. 20. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Számlák gyűjtve voltak? Szerződés kötés volt? Ha nem akkor bukta.
2015. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem voltak gyűjtve. Hogyan állhatnék bosszút?

Gyakorlatilag elvett 2 évet az életemből.

2015. ápr. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!