Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? A barátnőm egy mobiltelefon (! ) miatt szégyell velem mutatkozni

Figyelt kérdés

Azt írta nekem a barátnőm, hogy már ideje lenne egy normális telefont vennem, mert ő érzi lassan kínosan magát amiatt, amilyen a mostanim. ( [link]

Szerinte a telefonomtól csórónak tűnök az ismerősei előtt, és azt mondta, elő se vegyem többet ezt a vackot, ha vele vagyok. Arra a kérdésemre, hogy miért lett hirtelen olyan fontos neki a telefonom, és az első randinál miért nem érdekelte, valamint miért szükséges új telefon ahhoz, hogy ne tűnjek csórónak, annyit mondott, hogy ne tereljek.


2015. ápr. 21. 21:53
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Elrontottam a fenti linket, így helyes: [link]
2015. ápr. 21. 21:54
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
xD Ez szánalmas, kiröhögném a fenébe.
2015. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
50%
...és még hogy a nők nem felszínesek...
2015. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy vegyen neked egyet vagy kussoljon :D
2015. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyenem! Hát haver...vagy telót veszel vagy buktad őt.
2015. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
az egy teljesen jó telefon, én is a w200asomat használom és teljesen nem érdekel ki mit gondol miatta rólam ahogyan felettem is írták, ha nem tetszik neki vegyen neked helyette
2015. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 opened paradise ***** válasza:
81%
This is love...
2015. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%
Na feministák, ehhez mit szóltok? :D
2015. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

akkor én is csóró vagyok mikor olajos szakadt munkás ruhában be kell ugranom egy alkatrészért valahová és ha már ott járok a környéken beugrok egy kávéra is?

elég jól keresek néha nincs nálam 10000-nél kisebb

ja és a telefonom is egy törhetetlen 1000 éves samsung

szóval csóró vagyok...

2015. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg jól menő szakember, vezetőt, világotjárt arcot ismerek akiknek iszonyat régi, gáz telefonjuk van. Többek között a barátnőm is ilyen. Kicsit zavar, de majd kinövi :D
2015. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!