Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normalis, ha szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis, ha szakitas felmerulesenel gyulolkodik a baratnom, es ongyilkossaggal fenyegetozik?

Figyelt kérdés

Meg nem szakitottam vele, de felek megtenni. Teljesen elmebeteg. Volt, hogy ott akartam hagyni, es utanam futott es vegig rangatott az utcan, hogy mit kepzelek, hova megyek. Ugy kellett elfutni elole :/ Aztan meg beult a vasuti sinekre.

Ez fel eve volt, 2 éve vagyunk egyutt, de azota nem tudtam ott hagyni. Pedig nalam belul ott meghalt ez a kapcsolat.

Azert is nem tudom ott hagyni mert egyreszt nala lakom, belelat a penzugyeimbe, hasznalja a szamitogepemet, latja kivel beszelgetek, kivel levelezek, es minden cuccom, iratom itt van, megteheti ha akarja pl, hogy eldug fontos dolgokat (ha még nem tette meg) így azok ott maradnak ha elkoltozom. Ma konkretan tokon rugott mert elkezdte mondogatni, hogy en milyen szar alak vagyok, en meg (meghalt az edesapja) csak annyit mondtam, hogy apapotleknak kellettem? Erre tiszta erobol tokon rugott.

Nagyon nehezen fogtam magam vissza, hogy ne tegyek benne kart, bortonbe nem akarok kerulni.


Az eletem igy mar total kaosz :/


2015. ápr. 22. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na az ilyen emberekkel nagyon kell vigyázni. Tönkretesznek lelkileg. Neki már pszichiáternél a helye. Ebben az esetben mondd el neki ezt, és ha kéri a segítséged, segíts neki. Ha meg nem, akkor hagyd ott, mert téged is kikészít. Akármi is legyen, nem te vagy a hibás.


21/F

2015. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért nekem sántít egy kicsit a sztorid. Leírtad, hogy a barátnőd miket követ el a kapcsolatotokban, de a te részedről szó sem esik, ráadásul egyszer már kiírtad ma ezt a kérdést, magadról ott sem írsz... Van egy olyan gyanúm, hogy te se lehetsz éppen főnyeremény.
2015. ápr. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Így elolvasva a történetedet, én a helyedben mosolyogva nézném végig ahogy ez a p'csa megöli magát.

Mielőtt tényleg szakítanál vele, szedd össze a fontos dolgokat otthon. :D

2015. ápr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, mindazok ellenére, hogy ellopott egy darabot az életemből féltem, nem szeretném, ha baja esne miattam, vagy a szenvedélyessége (?betegsége?) miatt....

Utolsó előtti:

igen szoktak lenni konfliktusok, veszekedések, aminek én is részese vagyok, de nem szoktam bántalmazni, másrészt az, hogy bezár a lakásba, vagy próbálom faképnél hagyni és utánam jön és káromkodva vissza rángat az durva. Lehet hogy bizonyos lecsúszott embereknél ez mindennapos...

2015. ápr. 22. 02:32
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok sok mindent írni, képzeld el azt, hogy ott laksz valakinél, és félsz tőle. Képzeld mondjuk azt el, hogy annyira beteg, hogy bármikor elvágja a torkod egy sniccerrel, ha mondjuk megbántod. Na?

Hogyan hagyod ott?

Ha megtudja, hogy albérletre gyűjtesz, akkor véged.

2015. ápr. 22. 02:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Hűha barátom, jól beválasztottál. Vannak őrült pi..csák.


Szerintem a ragtapaszt is gyorsan érdemes lehúzni. Egy rövid ideig rohadtul fáj de legalább hamar túl vagy rajta, én ebben az esetben is ezt az elvet követném. Mond ki egy az egyben hogy vége, viseld a következményeit egy ideig(tehát ne hagyd ott rögtön, várd meg amíg kicsit megnyugszik) aztán mosd kezeidet és lépj le.


Remélhetőleg csak fenyegetőzik ezekkel a baromságokkal, de akárhogyis ez nem a te felelősséged/gondod. Elhiszem, hogy nem akarod hogy baja legyen, de ezért nem maradhatsz vele örökre.

2015. ápr. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nézd, az a baj, és ezért is léptem bele ebbe a bizonytalan dologba, otthon problémák voltak, apám elvált, és az új barátnője nem engedte, hogy náluk lakjak, aztán addig kavarta a szart amíg oda se mehettem.


Anyám meg egyszerűen megőrült, és kb ugyanazt csinálta mint ez a csaj csak durvábban.

Szóval anyámtól költöznöm kellett, már fel is jelentett. Nem volt más választásom mint az akkor 19 éves kis csajhoz odaköltözni, gondoltam jó lesz.

Aztán ez lett a vége.


Ha most elmegyek, és anyám nem enged vissza, az utcára is kerülhetek. Nem tudom mi a rosszabb rabszolgaként élni, vagy csövesként. Vannak őrült csajok, szóval.

Csak én úgy érzem, hogy a tökön rúgás egy olyan határozott határ ami után vagy büntetnem kéne, hogy kvittek legyünk (most majdnem leborítottam álmában egy vödör vízzel csak sanjálom a matracot) vagy otthagyni.


Sajnos ő is pontosan tudja milyen szar a helyzetem és ezért engedi el magát. Ez nem is betegség, hanem sima emberi gonoszság.

2015. ápr. 22. 02:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne süllyedj le az ő szintjére. Megérdemelné hogy a fejére boríts egy vödör kutyaszart vagy neadjisten lekeverj egyet, de legyél te az okosabb, érettebb - ne menj bele az ilyen kicsinyes dolgokba.


Semmi más lehetőséged nincs? Haver, kolesz?

2015. ápr. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodtam kimegyek angliaba.
2015. ápr. 22. 04:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Kihasznaltad a csajt és meguntad. Már menekulnel! Az lenne a helyes ha még alszol lovaggá a farkad!
2015. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!