Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban eljön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban eljön az az időszak, amikor az egyik fél elveszti a türelmét a másik iránt? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Több,mint fél éve vagyunk együtt.

Az elején annyira tökéletes volt minden,hogy el sem akartam hinni hogy ilyen fiút találtam magamnak.Aki figyelmes,megértő, odaadó,rendkívül kedves stb.

Mindig szépen beszélt velem, egy rossz szót nem szólt volna.

Mostanában viszont úgy vettem észre már nem ilyen türelmes velem.Már nem beszél annyira szépen, néha durván,ami rosszul esik, és nem tudom mire véljem.Miért változott meg.

Nem szidásra gondolok,hanem olyan dolgok mint pl: Mikor telefonon beszélünk és hiányzok neki néha olyan szomorú hangokat ad ki,mintha morogna,hosszan szomorúan óhajtozna stb,ma én is ilyet tettem,mikor beszéltünk,jelezni akartam hogy mennyire hiányzik nekem.Erre meg a válasza hogy: "Mi van már?"-felháborodva

Elkezdek neki mesélni valamit,néha szó nélkül belevág végig se hallgat és elkezdi az ő mondanivalóját.

Meg egy csomó hasonló ilyen dolgot mond,letolást, tehát érzem hogy már nem a régi,nem figyel úgy rám stb.

Szerintetek miért lehet ez?ÉS mit tudok tenni?Mintha már nem tisztelne...

Adódhat ez abból,hogy mostanában ritkábban találkozunk a munkája,és nekem a suli miatt?Mert néha emiatt feszült...

18L


2015. ápr. 22. 15:18
 1/1 anonim válasza:
ez siman lehet a feszultsege miatt..ideges,stresszes,es ugy gondolja,hogy regota bvagytok egyutt,legalabbis annyira,hogy megertsed ot..bar ez igy nem jo szoval szerintem mindenfelekeppen beszelj vele,kerdezz ra nala! ezt ugyse fogja senki jobban tudni nala,hogy miert van ez igy
2015. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!