Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki csalta meg a párját eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta meg a párját eddigi élete során és miért? Miért történt meg a botlás? Anonim oldal, szóval csak bátran.21L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem még nem volt barátnőm, de soha nem csalnám meg
2015. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

2 hónap eltelt úgy, hogy semmit nem csináltunk kettesben, mindig odaszervezte a haverokat. Ha épp nem volt ott senki, talált mindig valami elfoglaltságot, de velem nem foglalkozott. Próbáltam vele beszélgetni, kitért alóla mindig. És besokalltam, hogy kb le vagyok $zarva. Tudom, hogy nem ez lett volna a megoldás, de ez volt az oka...

26N

2015. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerettem a baratomat de nem volt jó a szex kettőnk között két havonta egyszer örültem ha van szex és ha volt is nßm volt orális kielégítés részéről. Nem volt jó a szex és volt h fájt is...
2015. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen terveztem 1-szer megcsalni az akkori barátom. Nem szexszel, de még nem gondoltam ki, hogy csókkal, vagy esetleg pettingel... Sátrazni mentünk volna, de a srác akivel mentem volna lemondta és átraktuk későbbre. Nem lett belőle semmi, mert én addigra észhez tértem. :)

Érdekes, később olvastam utána, hogy az én indokomra mondják azt, hogy tipikus női megcsaló indok: az akkori barátom kevés figyelmet, töröést, megbecsülést fordított rám és volt más aki sokkal többet. :)


L20

2015. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban voltam mégis egyeldül éreztem magam, kb ennyi.

Egy lakáson házibuli volt és en is ott voltam. Nem akartam ott maradni, de könnyen megfogott a pia. Végülis reggelig boroztam egy csajjal. Kérette magát, aztán meg játszotta az álszentet nekem. Akkor jó ötletnek tűnt, de később sem bántam meg. Ha nem ittam volna, akkor nem feküdtem volna le vele.

2015. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék a kérdező történetére is :)
2015. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az egyik exemet többször is megcsaltam, több sráccal is.. egyszerűen egy borzasztó kapcsolat volt, amiből nem mertem/ akartam kilépni, a megszokás is közrejátszott. érzelmileg nem kaptam semmit, lelki terrorban tartott, folyamatosan veszekedtünk, nem lehetett eljárni vele sehová, mert agresszív volt mindenkivel, a szex sem volt jó...

őszintén, nem bántam meg, és már szerencsére túl sikerült lépnem azon az emberen.

2015. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!