Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm de mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm de mindig más valakivel álmodok? . Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm de.mindig mással álmodom, hogy pl 1 osztály társammal össze jövök vagy aki előtte tetszett vele és ezek vissza térő álmok, és már teljesen máshogy nézek arra az osztály társamra is mintha "szerelmes" lennék belé és nem tudom el dönteni hogy most akkor két emberbe lennék szerelmes? Vagy ez most valami hormonos történet? lassan 17 leszek és és a mostani barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, nem lángol iránta a szerelem már úgy mint az elején sok.vita is volt már, lehet hogy el hamarkodott kapcsolat ez? Mert mondjuk 5-6 nap alatt jöttünk össze úgy mond. Ő igazán szeret engem és szerelmes is én szeszeretem őt de nem vagyok szerelmes belé annyira. Szerintetek mi lenne a jó? Teljesen össze vagyok zavarodva és most még az álmaimban is ezek szerepelnek állandóan.
2015. ápr. 23. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, a barátnődbe nem vagy szerelmes
2015. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Éhes disznó makkjával álmodik!" :D
2015. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább: "Éhes makkal, disznókat álmodsz!" :D
2015. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnődet már nem szereted, mert másra vágysz, csak nem vagy elég erős hozzá, hogy bevalld neki, pedig most még több szenvedéstől kímélnéd meg. Minél később mondod meg neki, annál rosszabb lesz neki.
2015. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó :/

Köszönöm a válaszokat.

Viszont attól tartok, hogy mással nem sikerülne vagy a másik nem szeretne. Ezért kicsit tartok elmondani.

2015. ápr. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!