Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy ezek miatt érzem így a kapcsolatunkban? (lent)

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt a parommal,de en nem erzem jol magam. Egyreszt a szex miatt.nem jó vele a szex,nagyon hamar el megy ,és még egyszer sem elveztem el vele .volt hogy konnyeztem szex kozben,mert mar sirhatnekom volt kozben ,o ezt nem vette eszre.volt hogy megjatszottam az aktust. Mikor o elmegy,kijelenti hog nagyon faradt ,hagyjam beken ,es hiaba maszok ra ujra-ujra 1 ora mulva,elhajt.

Masreszt, lehet az elozo miatt is,de nem erzem azt,hogy igazan torodne velem, valamikor mar hianyzik az hogy egyedul legyek,valamikor mar az exemrol almodozok. Nem mertem elmondani ezeket mert egy kis tunemeny fiu, nem akarom megbantani,huseges,rendes fiú,de sajnos vannak ilyen pici hibái. Eszre vette rajtam hogy mar baj van,es megbeszeltuk hogy talalkozunk es megbeszeljuk.


2015. ápr. 23. 12:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem vele szexelni sem,,valahogy már nem kívánom .
2015. ápr. 23. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megbeszélni vele, szerintem hajtsd el. Hiába minden ha nem figyelmes, és nem törődik veled.
2015. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem őt akarom védeni, én is voltam ilyen helyzetben lányként, de szerintem hülye vagy. Ha megjátszod, hogy orgazmusod volt, gondolod, észre fogja venni, hogy nem mentél el?

Édes lányom, ha valami bajod van, ott a szád, kinyitod és szólsz neki! A férfiak egyszerű teremtmények, a pillantásokat, csöndeket nem veszik észre, őszintén meg kell nekik mondani, ha valami baj van.

Ha pedig megmondod és továbbra sem változtat, hagyd ott. De addig, amíg nem szólsz neki, csak tűrsz, semmi értelme, hogy sírjon a szád, mert ez a te hibád is.

20/L

2015. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz vele erről beszélni, akkor mondd el korrekt de egyértelmű módon. Akkor lehet, h meg lehet oldani. Ha így sem lesz jobb a szex, akkor hagyd ott. Hiába tünemény fiú, minek kínlódnátok együtt???


Ha viszont beszélni sem tudsz erről vele, akkor egyáltalán nincs értelme az egésznek....

2015. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem mondod el, megjátszod magad, nem fogja tudni, hogy gond van.

Mit jelent a hamar megy el? Mert lehet, hogy nem hamar csak szerinted.

Mondd neki, hogy kényeztessen a kezével, nyelvével is. Úgy sokkal könnyebb elélvezni.

2015. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Hogy venné észre, hogy baj van, ha megjátszod magad?

Én is nő vagyok, de annyira nem bírom ezt a tipikusan nőinek mondható logikát (ami néha azért férfiakra is jellemző), hogy nem szólok semmit, nem mutatom ki, hogy baj van, sőt megjátszom magam, a ami a lényeg, az istenért meg nem beszélném a másikkal a problémát normálisan, utána meg meg vagyok sértődve, hogy a másik hogyhogy nem veszi észre, hogy bajom van?

2015. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

így nincs értelme eröltetni. ülj le vele, beszéld meg, mond meg neki mi bánt, hogy gondolod, és hogy lenne jó. Ha lehord, hibáztat vagy semmi se változik, szakíts vele....


minek eröltetni, így akarsz élni egész életedben??????? Hidd el ha lesz egy normális barátod( mm akivel tudtok iylenekről beszélni, és tökéletes az ágyban szavak nélkül) akkor visszatekintve hüledezni fogsz, miért hagytad ilyen sokáig a dolgokat...

2015. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam egyszer már neki ,kb 3 hónapja finoman de semmi sem változott,nem csinal szex utan semmit,nem elegit ki,akkor se ha tudja hogy nem mentem el,feloltozik es kesz :/ 10-20 percig bírja.
2015. ápr. 23. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
"10-20 percig bírja" Tovább mint az átlag. "Elmondtam egyszer már neki ,kb 3 hónapja finoman de semmi sem változott" Finoman az mit jelent? Egyenes voltál, és tisztáztad az igényeidet? Ha nem, akkor itt van a probléma... Elmondod neki a szitut, hogy nem mentél még el soha vele, és megmondod min változtasson de sürgősen.
2015. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!