Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaphatnék őszinte véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Szóóóval, az a helyzet, hogy 19 éves leszek hamarosan, és még nem sikeredett egyetlen barátot sem összeszednem magamnak, sőt olyanról sem igazán tudok, akinek tetszettem volna, olyanról meg pláne nem aki szerelmes lett volna belém.

Volt már több srác, akikkel sokáig tök jól eldumáltam, volt egy csomó közös témánk, rengeteget tudtunk beszélni, de aztán valamiért eltávolodtak tőlem, már nem keresték a társaságom. Én meg nem fogok utánuk járni, hogy most meg mi a fene történt, mert egyszerűen nem. :D Nem vagyok az a típus, aki majd levakarhatatlanul erőlteti magát másokra. Pedig, nem vagyok egy buta liba (lehet ez a probléma), értelmesnek tartom magam, humorom is van, és igazából még csak csúnya sem vagyok. Nem öltözködöm kihívóan, nem kenek magamra naponta vakolatot, de azért szerintem csinos vagyok. Nem iszom, nem járok különböző bulikba, de ettől még kevesebb semmiképp sem leszek azoknál, akik teszik. Több sem talán, de ha ezért vakar le mindenki, hát legyen, legfeljebb megváltozok. :D

És azt sem mondanám nagyok az elvárásaim bárkivel szembe. Persze vannak, már ha, az elvárás, hogy ne legyen egy tudatlan idióta, már bocsánat és azért valamennyi jó humora is legyen.

Mindegy, igazából abbahagyom, csak nem értek dolgokat, és miután mostanában újra el lettem felejtve valaki által, kicsit felhúztam magam. :D

Sajnálom a sok problémám :)



2015. ápr. 23. 20:29
 1/10 Evergrey ***** válasza:
Oké, hogy most kiírtad magadból, így neked biztos jobb valamivel, de tulajdonképpen mi is a kérdés? :D
2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
68%

Szerintem egy cserfes lány lehetsz.

És nem tudom,hogy mire kérsz véleményt :D

2015. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Nem iszom, nem járok különböző bulikba, de ettől még kevesebb semmiképp sem leszek azoknál, akik teszik." Több se(Nem csak talán...)... Mindegy küld a női hullámokat. Beszélgess, legyél figyelmes, flörtölj.
2015. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én kb hasonló vagyok , nem pont ilyen ,de hasonló. Lehet az a baj, hogy nem érezték azt, hogy szeretnél valamit. Itt nem arról van szó fuss a pasik után csak adjál konkrétan jelet.....nem leszel kevesebb ha azért Te is csinálsz vmit :) De ne változz, Te így vagy jó :)

21/l

2015. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem bejössz a leírtak alapján ha erről kellett véleményt írni mert ez nem volt világos de látom nem csak nekem:D

bár szerintem csúnya lehetsz csak jó önbizalommal, más okot nem tudnék arra hogy eddig még nem szerettek beléd

21/F

2015. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bejöttél te már egy pár fiúnak, csak keresztülnéztél rajtuk, mert nem elég jóképűek neked.
2015. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:

Nézd én elhiszem,hogy rendes lány vagy viszont lehet,hogy csak szimplán a kisugárzásoddal van baj és ezért távolodnak tőled.

Legyél kicsit nyitottabb.

Ha valaki tetszik neked,akkor azért adj apró jeleket az (illetőnek.)

2015. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, felpontozok mindenkit, hisz én kértem őszinte véleményt, igen téged is, aki azt írta csúnya lehetek. :D Igen észrevettem, kicsit nem tiszta a dolog, de lényegtelen most már, igazából nem is tudom mit akartam elérni ezzel. :D
2015. ápr. 23. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha te sem tudod akkor mit vársz? :P
2015. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öltözzködj kicsit szexisebben, legyen szép a hajad, látszon rajtad h tetszeni akarsz a pasiknak. Így tuti felszed valaki hanem vagy csúnya.
2015. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!