Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok előbb utóbb megunják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok előbb utóbb megunják, ha a fiu hetvegente zenel, pentek-szombat, vasarnap pihen, heti 3 este foci? Egy ilyen fiuval kapcsolatot fenn tartani nem lehet, ugye?

Figyelt kérdés
már csak azert kerdem, mert van egy fiú, akiert oda vagyok, velem talalkozott foci utan, de az tiz utan volt, van heti egy szabad esteje, most el van tunve, lehet ha valakit megismert, de gondolom, hogy mas lany nem turne, hogy sose legyenek egyutt, meg ha eleinte lelkes s egy ket focit kihagy.... Reménykedem, hogy más nő emiatt nem ulne meg vele
2015. ápr. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne így, az biztos...
2015. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szeretem a párom ha zenélne,imádom a zenész fiukat
2015. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!