Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor mi van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van egy fiú(nevezzük Ádámnak)az osztályban aki már régóta tetszik,néha úgy érzem hogy én is tetszem neki. Megkértem egyik barátnőmet hogy kérdezzen rá nála. Ő azt válaszolta a barátnőmnek hogy "nem tetszik max barát".

Na ez még szeptemberben volt. Az osztályunkban összejön az egyik barátnőm (Réka) Ádám legjobb barátjával (Peti) Rékának azt mondta Peti hogy szerinte (Peti szerint) tetszem Ádámnak.Nem merek lépni úgy hogy nem tudom tetszem e neki. Kérlek segítsetek!


2015. ápr. 25. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a faszba.
2015. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sulis kapcsolat. .. No way!
2015. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk többet csak annyit, hogy max. 13 évesek lehettek.
2015. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2-es vagyok ***** válasza:
Szerintem, ha már Peti, tudja, hogy tetszel Ádámnak, akkor egy próbát megér :D Max. nem jöttök össze, és minden marad a régiben :)
2015. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretnék vele összejön nincs :( már 4 éve tetszik
2015. ápr. 25. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 Házi nyúlra nem lövünk

#2 Tanulj meg kommunikálni, intrika és barátnők helyett magad intézd a dolgodat.

2015. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor még ilyen problémáim voltak... :) Nem is volt olyan régen, de mégis jó sok időnek tűnik így visszatekintve. Legyél kicsit bátrabb, magabiztosság bejön pasiknak, keresd a társaságát, fisszafogottan kacérkodj, próbálj olvasni a gesztusaiból és úgy lépj. Nem kell megijedni az ilyen dolgoktól, mi lesz ha nem jön össze? nabumm... majd lesz más hidd el :)
2015. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

hány évesek vagytok ? :)

Én nem jönnék össze osztálytárssal, bár lehet csak azért mondom ezt mert egyik sem tetszik.

Na de figyelj ha tetszik akkor beszélgess vele.

Célozgass arra, hogy neked tetszik ő vagy mondd meg kerek perec(bár én a helyedbe bevetném a női vonzerőmet és hagynám hogy ő szeressen belém).

2015. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vagyis hogy ő tegyen ez ügyben.

Elöző vagyok!

2015. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi segítséget, majd igyekezni fogok! :)
2015. ápr. 25. 20:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!