Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek titkol valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek titkol valamit a pasim?

Figyelt kérdés

Vasárnap este voltam nála, és ameddig kiment valamiért a szobából, elkezdett szólni egy mobiltelefon az egyik fiókban. Megkerestem, kivettem, és rohantam odaadni neki, addigra véget ért a hívás. Bár feltűnt, hogy neki nem ilyen készüléke van, amit látok használni nála. Megkérdezte, mit keres nálam ez a telefon, aztán gyorsan kikapta a kezemből, és ki is kapcsolta. Mondtam, hogy nyugodtan visszahívhatta volna, engem nem zavarna. Aztán elkezdte hangoztatni, hogy ez a céges telefonja és elfelejtette kikapcsolni, azért zaklathatták. Elég sokszor voltunk együtt, és sose láttam nála ezt a céges telefont, pedig fél éve együtt vagyunk.

A pasim gyorsétteremben dolgozik, adnak ott egyáltalán céges telefont? Én úgy tudom nem, de javítsatok ki, ha tévedek!


2015. ápr. 27. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy titkol valamit. Talán azzal a mobillal beszél azokkal akik már nem tagjai a mátrixnak.
2015. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal gyorsétteremben nem adnak céges mobilt. Na ne vedd tolakodásnak a kérdést, de drogokkal hogy áll?
2015. ápr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Rozsaszín volt legalább?

Talán a szeretője hagyta ott...

2015. ápr. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem drogos, nem dohányzik, csak ritkán fogyaszt alkoholt, akkor se sokat.
2015. ápr. 27. 02:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még árulhatja. Biztos, hogy valami sumák van itt.
2015. ápr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Valamit titkol. Gyorsetteremben nem adnak munkatelot! Furcsa, hogy nem avat be: vagy no vagy valami illegalis pl. Drogot arul vagy prostikat futtat. Szerintem gyorsan szabadulj meg ettol a pasitol! Atver Teged! Rugd ki. Hidd el, nem lesz koszonet ebben a kapcsolatban. Ne akarj magadnak ilyen hazug pasast! Amugy meg jobb lett volna, ha felveszed akkor a telot... N
2015. ápr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ha elmondaná meg kellene hogy öljön!
2015. ápr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretője hagyta ott, ennyi.
2015. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy CIA-s és fedőstory a kajálda. :-D


Az, hogy meg titkol-e esetleg valamit? Neeeeeeem, biztos neeeem... :-D

2015. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!