Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok a 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok a 7 év? 19/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jól kijövök, rengeteget nevetünk, kölcsönös a vonzalom. Mielõtt még megkérdeznétek, nem vágyik sem családra, sem nagyon eljegyzésre, esküvõre még egy jó ideog. Nagyon szívesen elmennék vele randizni ( õ nagyon szeretné) és jobban belebonyolódnék, viszont elég tapasztalatlan vagyok párkapcsolat illetve szex terén. Így félek attól, hogy emiatt teljesen kiábrándulna, csalódna bennem, vagy nem lennék elég jó neki, pedig nagyon szívesen boldoggá tenném.

2015. ápr. 27. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 12, szval szt ez egyáltalán nem sok. Pont jó.
2015. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem 12 éves a faszikád? :O
2015. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a te javadra van az a 7 ev akkor, teljesen rendben van.
2015. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sok.Hajrá!:)
2015. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre mindig próbálok másképp válaszolni. Erre most így tudok: Nem a konkrét évek számítanak, hanem az életszakaszok. Már nem tini vagy, hanem fiatal felnőtt. Aránylag hasonló behatásokon estek már át. Nem lesz gond, ha az érzelmek a helyükön vannak.


A szexbéli tapasztalatlanság meg többnyire erény a lányok részéről, szóval emiatt nem kell félni. Legalább könnyebb lesz berögzött szokások hiányában hozzá idomulni.

Olyan meg nincs, hogy valaki párkapcsolatok terén tapasztalatlan. Csak olyan van, hogy valaki rossz természetű. Amennyiben ez esetedben nem áll fent, megint csak annyit tudok írni, hogy nem lesz gond.

2015. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a 7 év önmagában nem sok, köztem és a párom között is ennyi van, bár mi mindketten tapasztaltabbak voltunk minden téren, mikor összejöttünk :)

szerintem ne félj, nem fog kiábrándulni, szerintem szívesen is "tanítana" :)

20L

2015. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!