Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek más nőhöz jár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek más nőhöz jár?

Figyelt kérdés
A telefon gps-em mindig pontosan működik. Ennek ellenére amikor a párommal chatelek telefonról és elfelejti kinyomni amikor azt mondja hogy otthon van néha mást ír ki aztán visszavált hogy otthon van. Na most babrálna a gps-el vagy a gps téved? Tegnap is ez volt haragudott rám aztán mikor más helyet írt ki a gps akkor már egyből imádott. Most meg pl hirtelen eltűnt na most nem tudom mit higyjek.
2015. ápr. 27. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem múltkor pont ebből volt balhém,kérdezte hol vagyok,mondtam pesten,csak hogy a "gps" (ami egyébként egy ritkahulladék helymeghatározó) azt jelezte,hogy otthon vagyok,aztán mikor otthon voltam,rájött,hogy én jártam pesten is
2015. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2015. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

igen, nálam volt!

Bea

2015. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mindig tud pontosan határozni.a rendőrség részére nagyjából 15 centis pontossággal nyilatkozik, de a felhasználók számára a 40 métertől a 6 km ig szinte bármi előfordulhat. Miknet egyszer a szomszéd faluba jelölt tartózkodási helynek, pedig otthon voltunk.
2015. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Más jelek nincsenek, csak a GPS? Ne ilyen ingatag sz*r kütyüből akarj már ilyet megítélni.
2015. ápr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vannak-e más jelek... Lehet vannak de lehet nem azt jelölik.
2015. ápr. 28. 02:19
 7/12 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, akinek mindig hülyeséget írt ki :D nagykőrös, meg ilyenek.. közben pesten volt
2015. ápr. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan felejtsd el barátom ezeket a baromságokat!

GPS, elérhető online, stb. ...

Ebbe fogsz beleőrülni, igy kerülsz lapátra!

Tanulj más kárán! Az enyémen!

2015. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ha ezért dobtak ott volt más is nem akarlak elkeseríteni.
2015. ápr. 28. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy vágnám ki ezeket a félhülye okostelefonokat az életemből, ha beengedtem volna.

Hát hol élünk? Még jó, hogy nincs a fenekemben egy célkövető rakéta! Csak azért, hogy nyugodtak legyenek azok akik engem szeretnek.

2015. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!