Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás utűán általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utűán általában jóban maradtok, vagyis tartjátok a kapcsolatot a másik féllel? (mondjuk főleg ha megcsalt)

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2010. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ... tavaly 1x beszéltünk, azt is csak kényszerből ... miről beszélgessek vele? a ribancról aki miatt szakítottunk? áhh ...
2010. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjemmel muszáj a gyerekek miatt.

De a volt élettársammal nem tartom akapcsolatot.Szokott keresni.Olyankor meghallgatom és kész...Én nem keresem.Vagyis ez így nem igaz.A gyereknek kellett egy játék cd.Írtam neki iwiw-en.Ide adta,ennyi.aját magam miatt soha nem keresném.Pedig elég sok mindenem ott maradt.

Nem úgy váltunk el,hogy tarcsam vele a kapcsolatot.

Még nagy a tüske bennem.

Azt nem tudom,ha nem ennyi rossz,és ilyen mértékű bántások után hagyom ott,hogy lenne.

2010. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt? Lehet, hogy ha meglátnám, átmennék az utzca túlsó oldalára, ha pedig szemben állna vele nem is köszönnék neki! Nem jópofiznék vele!
2010. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
nem tartjuk a kapcsolatot, de segítjük egymást, ha tudjuk. jobb eggyel több "ismerős" mint eggyel több ellenség, nekem ez a filozófiám :)
2010. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát engem nem csalt meg , csak durván hülyének nézett , meg alázott - átvert úgy rendesen .

Nem , nem vagyunk jóba .

Szakítás után ö próbálta ezt a maradjunk haverok dolgot , de én rá nézni se tudtam és most se , pedig ennek már lassan 8 hónapja.

Ha most is köszön , rá se nézek , nagyon haragszok rá , nem fogok vele jó pofizni.

2010. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
én minden exemmel igyekszem megtartani a "haveri" viszonyt, ez azt jelenti, hogy nem utáljuk egymást, de azért nem is járunk el együtt bulizni, vagy akármi, amit egy haverral megtennél. Ha nem bántott meg nagyon, ki lehet heverni, akkor mindenképp érdemesebb megtartani a jó viszonyt, mert még jól jöhet :) Nameg az iránta érzett szerelem, szeretet, törődés nem múlik el mindig olyan hamar, ahogy az ember szeretné
2010. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én egyik volt pasimmal sem vok jóba.minke??ami egyszer elmúlt azt minek tovább folytatni?még barátség szinten sem.én amúgy sem hiszek az ilyen barátságokba.mweg amúgy én az össze volt exemet ki nem állhatom.
2010. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő csalt meg, én évekig köszönni se köszöntem neki, elfordítottam a fejem,gyűlöltem.

Ő mindeközben meg akart maradni havernak, sms, jópofizások...

Most 4 év után napi szinten levelezünk, lejött hozzám, én is lementem hozzá.

Mi így vagyunk.

2010. febr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
van akivel köszönő viszonyban vagyunk, de nem barátkozom exekkel...
2010. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!