Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem a barátom az első, neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a barátom az első, neki pedig nem én, több lent!?

Figyelt kérdés

Szóval, fura, vagy nem, 23 éves vagyok, és nekem a barátom az első szerelmem, első kapcsolatom. Azelőtt csak ilyen "plátói" szerelmeim voltak a buszról, vagy buliban, de kapcsolatom nem. A barátom 25 éves, nagyobb a tapasztalata exbarátnők terén, és hát Ő még a gimiben volt együtt az első szerelmével, akire a mai napig úgy gondol vissza, hogy a "legjobb exe", mert hogy az a lány volt az összes közül a "kedvence"... értitek. Eléggé fura a helyzet, mivel hát én nem tudom, milyen az, ha volt már előtte "kedvencem", meg úgy egyáltalán, kicsit zavar a helyzet, hogy akarva-akaratlanul úgy érzem, hogy én csak egy másodhegedűs kis porszem vagyok a csaj mellett, hiába volt vége ezer éve... És persze, ez olyan dolog, amiről nem tehet, hiszen ki hitte volna 10 éve, hogy leszek én Neki... De eléggé nehéz "feldolgoznom" ezt, valami tippek, hogy ne ezen idegeskedjek állandóan? :S

A barátom persze semmit sem vesz észre ebből, saját magamban gyártom az elméleteket, és magamat idegesítem ezekkel a gondolatokkal..


2015. ápr. 30. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Első szerelme volt, hidd el, az megmarad az emberben. Szerintem ne a múlton rágódj, örülj, hogy veled van és élj a jelenben.
2015. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vesd le az önzöséget, egoizmust és akkor még boldogok is lehettek! Ha hagyod!
2015. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsi lány az első szerelmét és első sexpartnerét senki sem felejti el az az illető az örökre a fejében lesz mert az első

ne görcsölj ezen vége van, majd leszel te a kedvence idővel

2015. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!