Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak-lányok/nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak-lányok/nők? Lehetséges ilyesmi? Előfordult veletek hasonló, vagy ez csak mese habbal? 23N

Figyelt kérdés

Tegyük fel kapcsolatban éltek már pár éve. A kapcsolat megfelelő, de bizonyos oknál fogva vannak gondjaitok.


Megismertek egy másik fiút/lányt, aki tetszik nektek, szimpatikus számotokra, vonz benneteket.


Viszont ott van a párotok, 'lehúztatok' vele X időt, amit valamilyen okból kifolyólag nem akartok a kukába dobni.

Talán, mert szeretitek, talán, mert megszoktátok, ő a biztos pont az életetekben, vagy ott van az, hogy sok energiát fektetetek már a kapcsolatba, esetleg nem meritek a 0-ró kezdeni, mert akár két szék közzé is eshettek és akkor egyedül maradtok.


Előfordult már ez veletek? Tapasztalatok?


2015. máj. 1. 12:07
 1/8 To7ka ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég természetes érzés, még azt se mondanám, hogy baj van vele.:)

Tanácsként úgy próbáld átgondolni, átértékelni a kapcsolatod, hogy teljesen kiveszed a képletből az új pasit. Felnyitotta a szemed, hogy nem feltétlen tökéletes a kapcsolatod és talán van jobb, de teljesen tedd félre.


Egyrészt, az ismerkedési fázis tele van kalandokkal, mindenki a legjobbat mutatja magából mint egy reklámban. Gyönyörű tálalást látsz, kívánod a megszokott, jól bevált "terméked" helyett az újat, színesebbet, látványosabbat.

De Őt is megfogod ismerni. Minden embernek vannak hibái, ahogy minden kapcsolatnak. Csak megtanulják orvosolni őket. És nagyon nagyon könnyen előfordulhat, hogy otthagyod a párod az új izgalmak miatt, pár hónap múlva megismered, és kiderül hogy vele sokkal rosszabb együtt lenni.

Szóval teljesen tűnjön el a képből egy pár napra, és csak a saját kapcsolatod gondold át, kettőtöket.

És itt jön a másik része, ha nem vagy elég boldog, akkor vedd ki a képletből az együtt töltött éveket, és a félelmet az újtól, az ismeretlentől. Ne két szék közül a földre ess, hanem állj fel mind a két székből és maradj állva!:)

(Tapasztalatok alapján vontam le magamnak ezt a következtetést, nem mindig helytálló, de eddig ezt tartom a legjobb ötletnek!:)

2015. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem voltam ennyire furán gondolkodó sose.

2015. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez a kérdés már felmerül komoly gond van....

Ha valami probléma van a kapcsolatban meg kell oldani , amennyiben olyan jellegű h nem lehet megoldani akkor felesleges folytatni ugyanis csak mégtöbb gondot nézeteltérést fog generálni....

Ha nem megy ki kell lépni és keresni azt akivel majd menni fog vagy jobb lehet... Azért maradjak egy olyan kapcsolatba amibe nem érzem jól magamat és boldogtalan vagyok mert félek ??? Hipp hopp elmennek az évek és ha már családalapításon fogok gondolkodni olyannal szeretném akivel el tudom képzelni és boldog vagyok vele

2015. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok es van 1 lany aki tetszik nekem es ugylatom enis bejovok neki kuldi a jeleket de kozben baratja van. Nala es ez a dolog allhat fent. De en meg nem leptem fele mivel parja van.
2015. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nala is* Elozo voltam
2015. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Csak egy szó:

Megszokás.

Igen,van ilyen. Bár engem inkább az kötött oda,hogy megígértem valamit...

Meg még emlékeztem az elejére és az nem olyan volt.

2015. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 3005 ***** válasza:
Én sose jönnék össze olyannal, aki miattam otthagyna egy komoly kapcsolatot, utána mindig ott lenne a pakliban, hogy bármikor megteheti ugyanezt velem.
2015. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem már történt ilyen. Azt leszámítva, hogy nem féltem attól, hogy egyedül maradok... Miért kéne attól félni? Szinglinek lenni sokszor még jobb is, mint egy kapcsolat ;) Főleg egy olyan kapcsolat, amiből már kifele kacsintgatsz... :D


4 hónapja vetettem véget az első komoly kapcsolatomnak. 2 évig tartott, és természetesen bennem is nagyjából ugyanezek az aggályok merültek fel. A sok "de mi lesz, ha...". Viszont rá kellett jönnöm, hogy ha már ezen agyalok rendszeresen, főleg ha mellette valaki más is bejön, akkor az a kapcsolat nem működik. Vagy megpróbáljátok helyrehozni, vagy szakítotok. Az, hogy "nem akarod kidobni azt az X időt a kukába", a legnagyobb baromság. Az a múlt. Pont. A jövőre kell koncentrálni. Nekem eddig talán a legjobb döntésem volt, hogy akkor a szakítás mellett döntöttem:) Nagyon élvezem, hogy szingli vagyok. Ne félj attól, hogy mit hoz a jövő, légy pozitív:) Én rájöttem, hogy mennyire nemis illettem össze az exemmel, de amíg együtt voltunk azt hittem ő a nagy Ő... Azóta mindig hallgatok a megérzéseimre, eddig sosem csaptak be! 19N

2015. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!