Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogom csalni a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom csalni a párom. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk. Most képbe került valaki akivel hosszabb ideig szexuàlis kapcsolatot folytattam. Szeretem a baràtomat csak kicsit el van laposodva köztünk a sex és szeretnék màssal is lenni mert 4 éve csak vele szexelek. Kicsit az újdonsàgra vàgyom.
2015. máj. 2. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
szegény srác.. ink hagyd el, és maradj a dugókomáddal..
2015. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
grat, minden nő k-rva elmélet élő példája vagy
2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Persze, ha a párod tenné ezt, akkor a barátnőiddel teljesen ki lennél akadva, hogy mekkora mocsok, és nem érdemel meg téged, meg minden férfi csak a farka után megy.


Esetedben viszont teljesen érthető, hiszen már 4 éve csak vele, és el is van laposodva, belefér egy kis kikacsintás, mindenki vágyik az újdonságra nem?

2015. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
ha neked ez kell akkor hagyd ott ,velem is volt ilyen ha nem érzed valaki mellet magad jól hagyni kell
2015. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

És kinek a hibája higy ellaposodott? Beszéltetek erről a pasiddal? Ha megteszed, én a srác helyébe egyből kidobnálak!


És nem mellékesen, ha tényleg szeretnéd a pasidat meg sem fordulna a fejedben hogy megcsalod.

Egyébként meg gyáva vagy, mert ahelyett hogy megbeszélnéd a pasiddal a problémádat félre akarsz lépni.

Gratulálok neked!


De vigyázz, az élettől ugyanezt te is vissza fogod kapni, amit csinálsz a pasiddal.

Szánalmas vagy.

2015. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

"4 éve csak vele szexelek" -.-"

Soha nem értettem a magadfajtát...mégis mit képzel ilyenkor magáról az "ember"? Amennyiben mással akarsz szexelni, sebaj..de dobd ki a pasidat elötte. Olvasva a kérdésed, szíveséget is tennél neki.

3 éve van barátom és egy cseppet sem zavar, hogy csak vele szexelek. Sőt...imádom. A helyzetet is és a tükörképemet is. Nem, nem a prűd konzervatív lány szól belőlem. Hanem az erkölcs. Aminek aligha nem, neked utána kellene nézned.

22/L

2015. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A te életed és a te döntésed, nem tudhatjuk hogy mi áll a szándékod mögött! Valószínű sokan jártak már így, hogy előre eldöntötték a megcsalást. A kérdés csak az, hányan bánták meg közülük? :)
2015. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minek a jövő idő használata? Már rég megcsaltad.
2015. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valaki a régmúltból miért újdonság?
2015. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép...aki nem azt írta, hogy "ez az, csináld csak, szemét a pasi stb" -na nem mintha ilyet írt volna valaki- azt lepontoztad... -.-" Minek kérdezel, ha úgyis csak azt a választ fogadod el, ami benned már régen megfogalmazódott? Pfff -.-"

Hatos voltam

2015. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!