Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom. Nem akartam vele összejönni, mert külföldi. De életem legszebb hónapjait töltöttem vele itt. Aztán hazament. Azóta tervezgettem igazából az utat. Már több, mint két hónapja nem láttam. Mondta, hogy ne menjek ki, türelmesen is vártam. Mondta, hogy ő jön. Szinte biztos, de lehet csak augusztusban. Viszont úgy néz ki mostanában vége lesz. Valószínű azért nem akarja, hogy kimenjek mert van valakije. Itt szívatott hónapokig!! Szerelmes vagyok!! 3 embert kikosaraztam miatta. Nem akarom, hogy ilyen könnyen megússza. Arra gondoltam, hogy meglátogatom. Az utat úgyis hónapok óta tervezgetem, látni is akarom, beszélni már nem sokat beszélünk, tehát veszteni valóm végül is nincs. Viszont megtanulná, hogy ne szórakozzon! Az exemnek is visszavágtam mikor hitegetett, és megcsalt. Nem bántam meg.

Szerintetek?

(Voltam már külföldön egyedül is, talán lesz útitársam, de ez nem gond. 20 fölött vagyok.)


2015. máj. 2. 08:57
 1/4 Donsteel válasza:

Húsz MI fölötti vagy?

20 kiló, 20 palacsinta, 20 pasi, 20 lépés a háztól...

Ne gyerekeskedjél már!!!

2015. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mégis mire számítottál...? -.-
2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Többször kérdeztem, hogy abbahagyjuk-e mielőtt kiment! Úgy volt, hogy utána megyek.

Hagyjam annyiban, hogy hülyére vett és megcsalt? Ő meg kényelmesen üljön a babérjain? Aki átvág, annak ezt az örömöt nem szokásom megadni...

Max. nyaralok egyet :D

2015. máj. 2. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Roppant szánalmas húzás. Te voltál a hülye, ha elhitted neki, hogy bármi komolyat is akar tőled. Lépj tovább.
2015. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!