Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam idősebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam idősebbnek egy idősebb pasival való párkapcsolatban? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

4 éves gimit végeztem utána mentem fősulira rögtön. Idén fogok végezni az 1. évemmel. A srác akivel járok, idén végez a fősulival.

Egyik velem egykorú barátnőm 5 éves nyelvi előkészítős gimibe járt, így idén végez.

Az egyik osztálytársával jár.

Mivel az ő pasija most végzett a gimiben, az enyém pedig mindjárt végez a fősulin, így más életszakaszban vagyunk. Pontosabban csak a srácok, de mivel együtt járunk velük úgy érzem mi is. Ezáltal öregebbnek érzem magam a barátnőmnél. Nagyon zavar. Mit tegyek, hogy ne érezzem így?


L20



2015. máj. 2. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit csapkodd meg magad, szerintem biztos, hogy helyrerázódsz. Alaptalan amit mondasz. A barátod 2 évvel idősebb mint a barátnőd pasija. 2 év semmit sem számít.
2015. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakits a barátoddal!

Bakker! Öregebb vagy!?

A haham eldobálom mindjárt!

2015. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szó sincs szakításról. -.-

Csak most olyan rossz érzés.

2015. máj. 2. 11:20
 4/6 Evergrey ***** válasza:

Mondjuk valami furmányos módszerrel vedd rá a barátodat, hogy halasszon pár évet, mielőtt végezne. Azért mégsem állapot, hogy miatta öregebbnek érzed magad...

Vagy persze az is megoldás ha egy kicsit érettebbé válsz, ideje lenne.

2015. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a barátomat akarom megváltoztatni, hanem ezt a rossz érzést.
2015. máj. 2. 11:28
 6/6 Evergrey ***** válasza:
A hozzászólásom első része egészen nyilván szarkazmus. Azt a bizonyos rossz érzést csakis te képzeled be magadnak, a te fejedben létezik, ezért írtam, hogy ideje lenne érettebben gondolkodni, és nem nem létező problémákat kreálni a fejedben.
2015. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!