Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi korkülönbség az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi korkülönbség az ideális? És érdeklődhet irántem egy huszonéves? Mitől függ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.
2008. aug. 28. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Pl ha a fiatalabbik résztvevő it pl te a koráná érettebb személyiség akkor általában semmi gond.

Mennyire 20-onéves? Egy ismerősöm 24 volt mikor összejött a 16 éves bnőjével, már 5 éve jól megvannak.

2008. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy érdeklődhet irántad.Én 17 vagyok és van egy pasi 22 éves 1 éve vagyunk jóban és gyakran van hogy olyanokat mond mintha többet akarna barátságnál.

Hát nem néz ki rosszul :) De majd meglátjuk mi lesz

2008. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok és a pasim 24:):):)És imádom:)
2008. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én meg 23 éves csaj vok és 18 a barátom:))))mi is imádjuk egymást
2008. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Naná szokott a dolog működni egy ideig, mert a csaj de büszke rá hogy neki már milyen idős pasija van, a pasinak meg kb az ilyen idős kategória a lyuk amit be lehet tömni, de komolyabban csak korabelivel gondolhatja. Mondjuk én spec elásnám magam szégyenemben a família előtt 24 évesen ha egy a hugomnál is évekkel fiatalabb csajjal állítanék be. Ez mindenkire nézve égő, de amennyi nyálasfejű tahó van nyilván bele sem gondolnak a saját helyzetükbe.
2008. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
látom utolsó válaszoló te még ennyi idősen mindig anyuka szoknyáján csücsülsz,szerintem a szüzességed is nemrég vesztetted el.Mert ilyen aggyal nem csodálkoznék rajta...már bocs de ennyi idősen had döntse el az ember h kit választ és itt pl nem 24 éves vs 14ről volt szó...hanem pár korkülömbségről.Nah ha most te még mindig az 18000as években jársz akkor tegyenek boldoggá a szüleid és hiába tetszik meg neked egy pár évvel fiatalabb csaj ami mellesleg pasiknál elfogadott,el ne vedd feleségül mert h mit szól a szomszéd néni meg a família otthon.Önálló gondolatod sincs szerintem....nah ez a gáz.De amúgy Peace!:)
2008. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátom és köztem 3 év van én most 17vagyok:D de amikor bekerültem gimibe akkor 15 évesen volt egy 18 éves barátom valahogyan mindig ez a 3 év az ami nekem bejött idősebbeket nem kerestem a velem egykorúakkal meg szóba sem álltam mert bocsi fiúk de ilyenkor elég zizik vagytok:D bár attól is függ ki milyen de sztem a 3 év az ideális:)
2008. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom 32 én 17 éves vagyok. Jól megvagyunk, lassan fél évesek leszünk. A korkülönbséggel nincs problémánk. Szerintem, ha te is érdeklődsz az iránt a huszonéves iránt, bátran vágj bele a dologba. Egyáltalán nem baj,h. a srác huszonéves. Legalábbis ez az én véleményem.
2008. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!