Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek bővebben lent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem de nekem más tetszik de valamiért vonzódom hozzá és megtudtam hogy el akar hívni és vékonyabb nálam meg alacsonyabb és nem tudom mit mondjak neki. Kedvesen visszautasítsam vagy mondjak igent?

2015. máj. 2. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek?? minek mondanál igent?? te is csak egy éretlen tini vagy, tanulj meg választani nem pedig egyik f**aszrol a másikra ugrándozni.
2015. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es nem szoktam ugrándozni egyik fszról a másikra és szűz vagyok. Ez az első eset hogy elhívott valaki de mint mondtam valamilyen szinten vonzódom hozzá
2015. máj. 2. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vonzalom meg van, az jó. Ebből indulj ki, ne abból, hogy kifogásokat kreálsz, ismerd meg és meglátod. Ne hagyd az egodnak, hogy visszatartson, lehet egy jó fej srácot ismerhetsz meg.
2015. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is asszem ebben a cipőben járok.Szerintem maradj a közelében barátként, és kicsit önzőként hagyd meg neki az érzéseit de maradjatok beszélőviszonyban. Később ha megváltozik és akkor tetszeni fog, ha még akkor is tetszel neki barátságból lehet bármi. :) De most ne játssz vele mert kételyben hagyod és kiakasztod.
2015. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!