Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A korkülönbség miatt nem akar velem járni

Figyelt kérdés
Van egy lány akit elég régóta ismerek, szeretjük egymást de amikor megkérdeztem hogy szeretne e velem járni akkor azt mondta hogy a korkülönbség miatt nem menne neki. Én 14éves fiú ő 18 éves lány
2008. aug. 28. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
szerelmesek vagytok egymásba vag csak 1oldalú?Hát mondjuk ő 18 te meg 14...igazából ha ott az egyetértés és a szerelem akkor a kor nem állhat közbe.Nekem is fiatalabb a pasim :)18 éves én meg vok 23:))de olyan szinten megértjük egymást h egikünknek sem gond ez.Az meg h mások mit mondanak...hidd el nem ők járnak vele hanem te és ne másnak akarj megfelelni.Mert mindig lesz olyan ember aki beléd köt vmi miatt.A szerelem nincs korhoz kötve és ha ti boldogok vagytok együtt akkor abba senkinek sincs beleszólása.
2008. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mást nem igazán tudsz tenni, mint hogy vársz. Addig, amíg idősebb leszel, és már nem lesz ennyire zavaró köztetek a korkülönbség. Alapba nem sok ez a 4 év, de ilyen korban igen. Teljesen mások egy 18 éves igényei, mint a tiédek. Szóval szerintem keress inkább korodbeli csajt...
2008. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a 2. hozzászólónak: Sok felnőtt és lány szerint sokkalta fejlettebb vagyok testileg,lelkileg. Én szeretem őt és azért mert nem fogad el a jelen koromban nem fogom elhagyni, akkor marad a jóbarátság és várok
2008. aug. 28. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne zavaró a kor, ha járnátok. De ha ő azt mondta hogy nem akkor tényleg csak várni tudsz. Fordított esetben már viszont ha fiú14 nő 18 már nem működne. No ezt csak azért írtam mert az elején így értettem véletlenül:D
2008. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én lennék a fiú

Éshát nagyon úgy néz ki hogy ebből várakozás lesz :S

2008. aug. 29. 01:01
 6/11 anonim ***** válasza:
haat sztem 4 ev nem olyan sok.. en 16 vagyok s a baratom 24..
2008. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Bezzeg 50 éves korában milyen büszke lenne arra, h fiatalabb a pasija!
2008. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát mivel te 14 éves fiú vagy gyakorlatilag még gyerek vagy ő megmár felnőtt 18 éves nő.Biztos neki érettebb pasi kell.

Én 17 éves vagyok és velem is póbálkozott egy nálam fiatalabb pasi és az zavart hogy tulságosan fiatal hozzám.Nem nekem való.

Szerintem keress egy korban pont hozzádillő lányt.

2008. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Inkább várok rá, minthogy megszakadjon a kapcsolat közöttünk

2008. aug. 29. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
na? Most 20 éves vagy! Mi a helyzet? :D
2014. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!