Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem, elengedem?

Figyelt kérdés

Már vagy 9 hónapja, hogy vége vele. Próbáltam elfelejteni, összeálltam egy rakat lánnyal, hogy elfelejtsem, de nem ment. Nem ment, nem megy.


Fél tőlem, sajnos elvesztettem a fejem, sajnos elrontottam...sajnos tönkre tettem, de eltelt már 9 hónap, megváltoztam, beért a fejem, és hiányzik, jobban és jobban...lehet már nem is gyűlöl, teljesen semleges vagyok neki, totál 0.


Nem áll velem szóba, letilt, kinyomja ha hívom...mit tegyek?


23f


2015. máj. 3. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Lépj tovább,mert Ő már megtette.
2015. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Agresszív voltál vele,ezért fél ? Mert akkor nem fogja elhinni hogy megváltoztál.De úgy néz ki egyébként se ha mindig kinyomja.
2015. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd, elbsztad, keress mást.
2015. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hagyd beken aztan keres teged…orokkre nem tudod ot szeretni fiatal vagy elj a lehetoseggel es hasznald ki…nem kell egy no miatt keresned egy masik csajt…
2015. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:'(((((((((((((
2015. máj. 3. 18:18
 6/19 A kérdező kommentje:
kerestem, de más nem jó. :'(((
2015. máj. 3. 18:18
 7/19 A kérdező kommentje:

de 9 hónapig hagytam...és nem keresett

ő nem olyan aki keresi azt akit szeret..lemond róla...plusz engem nem is szeret...

2015. máj. 3. 18:19
 8/19 anonim ***** válasza:
Megverted vagy mi?
2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mit csináltál vele?? egyébként én semmit se ártottam az enyémnek, és én is telibe vagyok szarva, ez sajnos ilyen világ, sőt még utál is azt gondolom, megbánt minden egyes velem töltött percet, még azokat is, amiket élvezett egyébként

gyorsan át tud menni a szerelem egyeseknél utálatba, nem is kell érte sokat tenni

2015. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

vétkeztem ellene..annyi szent....igen...egyszer megtörtént..megvertem..de azt megbocsátotta....:(((

percenként szakítottam..aztán 10 perc múlva könyörögtem, hogy fogadjon vissza

és kitettem a meztelen képeit a netre :'(

2015. máj. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!