Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez szerelem (volt)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem (volt)?

Figyelt kérdés

Ha annyira vonz valaki, hogy egy érintésével elnémulsz, becsukod a szemed és hirtelen meleged lesz. Az bôrének illatát megérezve elolvadsz, a szemébe nézni pedig nem tudsz, mert annyira zavarba hoz, hogy elvörösödsz és elfordulsz, de mégis annyira gyönyörû, hogy nem tudod nem nézni .. folyamatosan simogatod a bôrét, mert szerinted gyönyörû az érzés, amit kívált belôled.. és a puha ajkak, amikor a tiédhez érnek. A világ megszûnik létezni. Közben a hajába túrsz, az arcát simogatod.. és mosolyogsz.. csak mosolyogsz..

Az ágyban, amikor rajtad fekszik nem is érzed a súlyát, hanem csak arra gondolsz, azt érzed, milyen angyali, mikor a válladra hajtja a fejét.. bárcsak ne érne véget a pillanat.

Vagy egy másik helyzetben, mikor a vágy miatt a hátába nyomod az ujjbegyeid és döntöd hátra fejed, miközben a tested meg van feszülve és csak a forróságot érzed, ami miatta áramlik, terjed szét a testedben.. mikor minden testrészébe szerelmes vagy.. és a legapróbb sebeit is könnyes szemmel puszilgatod..


Ezt éreztem, érezném mellette, pár perce írtam a legjobb barátnômnek a kapcsolatomról a barátommal.


Amikor összejöttünk ô vallott szerelmet, rá egy hónapra én.

Minden tökéletes volt, szerelmesek voltunk. A következô hónapban teljesen eltávolodt, megbántott. Úgy éreztem, már nem szeretem.


De most arra gondoltam, hogy a régi énjébe vagyok szerelmes még mindig, a mostani csak szexuálisan vonz, de nem.. ha visszagondolok az elôbb említetted dolgokra, gombóc lesz a torkomban és nem tudom visszatartani a könnyeimet.. Képes vagyok túl lépni rajta, én szakítok vele holnap (vagyis ma este).


Ez lehetséges? Szerintetek mit érezhetek, érezhettem akkor?

Ilyen lenne a szerelem?


17/L


Köszönöm a válaszokat! :)


2015. máj. 4. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom mi volt ez. Én még nem hallottam egy hónapos szerelemről.
2015. máj. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lolpls
2015. máj. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pontosan emiatt lennék kíváncsi a véleményetekre. :)

Nem értem, miért nem szeretem annyira a mostani énjét. Ha szerelem (lett volna?)..


Viszont fellángoláshoz túl erôsnek érzem.

Aki akkor volt, mikor összejöttünk sosem fogom elfelejteni.. tökéletes volt minden apró hibája édes volt, minden tetszett benne kivétel nélkül.

De most, hogy nem foglalkozik velem, minden más lett. Megpróbáltam visszaszerezni, de ô nem szeretne vissza találni hozzám. Emiatt szakítok.


De nem tudom, mit éreztem akkor és mit most..

2015. máj. 4. 02:04
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Pillanatnyi elmezavar :D
2015. máj. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha amiről írsz,még sosem történt meg,akkor csak fantázia és nem létező dolog,nem szerelem.


Ha megtörténik hetente többször is,akkor szerelem és valóság.

2015. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amit leírtam, azt éreztem, érzem a barátommal/ barátom iránt. Ez mind megtörtént.


Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok, hogy segítetek. :)

2015. máj. 4. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, azért vagyok itt. :))
2015. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!