Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
a szerelmemmel 5 hónapja vagyunk eggyütt, a szülei meg az én anyukám keresztények, azaz náluk ez bűn, valahogy az ő oldaláról , rájöttek erre a szülei. felhívott engem az anyja és mondta hogy miez a kapcsolat ez még tul korai azonnal szakitsak vele, mondtam hogy sajnálom de nem fog menni, megadtam az anyum számát , és Felhívták beszéltek vele, anyum azt mondta h azonnal szakitsak vele de neki is azt mondtam h nem fogok, a lányról már lassan 2 napja semmit nem tudok, elvették a telefonját, nem engedik telefon közelbe, a szüleivel szerveztünk egy beszélgetést holnapra, tényleg nagyon szeretem, ővis engem, mit mondjak a szüleinek hogy megértsék vagy egyszerűen hagyják ezzel a lányt? 15f / 15l

2015. máj. 4. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Decukiii :)
2015. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy te így fogod fel, de ez nekem nagyon fontos
2015. máj. 4. 19:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen még a mai világba ahol két 15 évest eltiltanak a szülők egymástól? :D Ez nekem új :D
2015. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Semmit se mondj, csak azt hogy szereted, és semmi közük hozzá, a védekezéssel meg tisztába vagytok.
2015. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 opened paradise ***** válasza:

3-as


Romeó és Júlia is így kezdte :/

2015. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen , de az a durva hogy ők csak annyit tudnak hogy "ölelkeztünk" és emiatt már ekkora por lett kavarva,
2015. máj. 4. 19:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy EMBER 21. SZÁZADBA ÉLÜNK. SHUT THE FUCK UP
2015. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon aranyos, mármint, hogy 15 évesek vagytok és mégis az írásodból látszódik, hogy mennyire oda vagy érte és feltételezem, hogy ő is érted.:)

Sajnos nem igazán tudok jó ötletet adni, én nem ilyen erős keresztény hitben nevelkedtem. Nálunk az volt a kikötés, hogy 15 éves korom előtt nem lehetett barátom, amit meg is értek, mert értelen lettem volna egy kapcsolatra.

Nem tudom, én kezdetben megpróbálnám megbeszélni a szüleiddel a dolgot, utána ők talán más belátásra bírhatnák a lány szüleit..Sok sikert:)

2015. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tiszta bolondok a vallásos emberek, nap mint nap egyre biztosabb vagyok benne.
2015. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, mire fel ez a begyepesedett gondolkodásmód egyes szülők részéről. Persze-persze "majd ha szülő leszek, megtudom", de ez akkor sem járja, hogy eltiltanak benneteket egymástól. Azért ilyenek veletek, mert kb. minden nézőpontból gyereknek számítotok a mai sztenderd szerint, egy gyerek szava pedig sajnos nem sokat ér a felnőttek világában ("tanuljá', csak az a dó'god!", ahogy mondani szokták). Én mindenesetre mellettetek állok. Mondd, hogy őszintén szereted, és ne idegeskedj, legyél magabiztos, hogy lássák rajtad, komolyan gondolod, amit mondasz. Drukkolok nektek! :)
2015. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!