Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez jelentheti azt, hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Mióta nem beszélünk, próbált már beszélni a testvéremmel, az összes barátnőmmel, próbál üzengetni, múltkor csomagot küldött, még másnak is kiadta magát, hogy utána elmondhassa, hogy mennyire szeret. Most csinált egy honlapot, ahol nekem "ír" "nyílt leveleket", ahogy ő fogalmazott, verseket, egyéb szerkesztett képeket csinál és rak fel. Kicsit mintha bekattant volna.

Csak azért ráztam le és küldtem el, mert néha úgy éreztem, hogy csak le akar fektetni, és perverz...


2015. máj. 5. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy apával is akart :D
2015. máj. 5. 13:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez neked nem egyértelmű, akkor nem vele van a baj...
2015. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-.-
2015. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora egy hülye p*csa vagy...
2015. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit akart apáddal? :S
2015. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én félnék tőle a helyedben.
2015. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szeret azt jelenti, hogy a bajban is melletted áll, ha rosszul vagy tényleg addódik érted. Attól, hogy honlapot csinál, meg üldöz, meg beszél a családoddal még rád van kattanva, de ez nem feltétlenül egyenlő a szeretettel.
2015. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!